“Шоу світового рівня місцевого розливу”: Ані Лорак жopcтоко висміяли росЗМІ

Російські ЗМІ висміяли концертне шоу Ані Лорак, яке відбулося в Мінську, Санкт-Петербурзі і Москві, назвавши його безглуздим і занадто вигадливим. Розгромний “огляд” виступів Лорак опублікувало видання МК.Ru.

“Якщо говорити на тему глибинних смислів, то, можливо, їх-то як раз і не вистачало незрівнянно-барвистому, супертехнологічному шоу “Діва”, – відзначають журналісти.

 

“Своє нове шоу “Діва” Ані Лорак повезла по світу не з рідного Києва, а почала з оглушливої ​​прем’єри в Мінську. Потім був Санкт-Петербург, а в минулу суботу “вuбyхав” вже “Олімпійський” в Москві. Концертний “скарб” переміщався між майданчиками значною колоною з 25 трейлерів, плітки про що не на жарт насторожили місцевий поп-бомонд, оскільки начисто знuщyвали попередній пихатий рекорд іншого “шоу світового рівня” місцевого розливу, що складався “всього” з 20 трейлерів. Це був виклик!” – пише МК.Ru.

Видання також зазначає, що зірки-колеги, які відвідали шоу Ані Лорак, покидали зал з “перекошеними обличчями”, а від розмаху в декоруванні сцени “ридав би будь-який Сорочинський ярмарок”.

“Зірки-колеги, які відвідали шоу, покидали зал з перекошеними обличчями, розуміючи, що таку планку взяти їм буде і накладно, і не так легко. А як не взяти? Принцип “не гірше, ніж у інших” в місцевому поп-колгоспі ніхто не відміняв”, – зіронізували журналісти.

“Що стосується заявленого” світового рівня” шоу, то з точки зору сценографії, технології та видовищності вміст всіх 25 трейлерів було виставлено напоказ з таким розмахом, що ридав би будь-який Сорочинський ярмарок. Чого тільки там не було! Бенкет для очей.

Читайте також: Олег Винник відмовився визнати позашлюбну трійню (відео)

Єгипетські піраміди, літаючі сфінкси, римські палаци, обертові кола, платформи, що переміщаються в усіх вимірах, літаючі люстри, нічне неонове місто, вигадливі екрани і плазми з потужною графікою, галюциногенні трюки в стилі фокусника Коперфільда ​​зі зникненням артистки в пилу блискучого конфетті”, – посміялися з шоу Ані Лорак, додавши, що під час всіх трьох шоу співачка була дуже небагатослівна, так як, ймовірно, просто не знала, що і як говорити глядачам.

Джерело.