Шпаргалка для розумної жінки: 7 заборон в розмові з чоловіком

Поговорити ми, жінки, дуже любимо. І на відміну від нарад, які продумуємо до дрібниць, теми для розмови особливо не вибираємо. А даремно. Іноді, щоб не зіпсувати про себе враження краще промовчати і мило посміхнутися. На жаль, мало хто зараз замислюється про силу слова.

До речі, як наказує етикет, існують теми, розмови на які в пристойній компанії і зовсім не вітаються. Так, наприклад, поганим тоном вважається обговорювати «за очі» спільних знайомих, свій вік, достаток, дієту, молитву, здоров’я і особисте життя. Давайте розглянемо докладніше, які теми краще не зачіпати в розмовах з чоловіками, особливо на етапі побудови нових відносин, щоб здобути славу мудрою жінкою та ідеальної співбесідницею.

Тема «колишніх». Якщо вже дуже хочеться поговорити на цю тему, зателефонуйте подрузі. У розмовах з чоловіком у ваших інтересах, щоб ця тема залишилася нерозкритою. По-перше, якщо ви говорите про цю людину, значить, ви про нього ще думаєте. А це вашому чоловіку буде неприємно.

По-друге, якщо ви говорите про нього погано – це викликає безліч питань, наприклад, навіщо ви взагалі з ним зустрічалися, якщо він такий поганий і чи не будете ви говорити за спиною гидоти про свого нинішнього чоловіка, а, можливо, він і, взагалі, мав рацію, що вас кинув. Якщо будете говорити про нього добре, складається враження, що ви шкодуєте про те, що з ним розлучилися і це викличе роздратування. Згадайте, вам самій подобається, коли ваш чоловік розповідає про свою колишню?

Не мудрувати, особливо якщо не в темі. Досить нерозумно виглядає людина, яка, не розбираючись в темі, але намагається з видом знавця комусь щось довести. У чомусь не розумітися – це нормально. Тому якщо це не ваша тема, краще мовчки послухати. Також не варто намагатися втягувати чоловіка в теми, в яких не розбирається він. По-перше, йому це нецікаво і він дає вам це зрозуміти а, по-друге, ну реально не знає він, що там краще вам зробити – шугарінг або лазерну депіляцію, і відчуває себе в цій ситуації досить безглуздо.

Захоплюватися іншими чоловіками. Ваш чоловік намагається стати для вас найкращим і, якщо ви захоплено розповідаєте, який молодець чоловік вашої подруги – і машину їй купив, і на Мальдіви звозив, ваш чоловік розцінить це як докір на свою адресу. Він чує «ти недостатньо для мене хороший, погано стараєшся», навіть якщо нічого такого ви не мали на увазі. Тому такі розмови лише зіпсують йому настрій і викличуть між вами напруга. Воно вам треба?

Розмови про його близьких. Ви йому подобаєтеся і ваша думка йому не байдужа, тому будьте вкрай уважними щодо його друзів, рідних і близьких. Він знає їх давно і вони є частиною його життя, частиною його самого. Тому критика на їхню адресу сприймається на свій рахунок. Якщо вам не подобається його мама, тато і друзі – значить і він вам не подобається. Також з делікатністю підходите до його зовнішності, не прагніть відразу його міняти, він жив так багато років і його все влаштовувало, та й ви полюбили його саме таким яким він є.

Не кажіть натяками. Це улюблена жіноча тема. Спочатку на щось йому натякати, а потім ображатися, що він не зрозумів. Але зараз ми вас розчаруємо: чоловіки, взагалі, не розуміють всіх цих поглядів, півтонів і натяків. Також вони абсолютно не володіють телепатією. Більш того, вся ця зайва загадковість і суперечить логіці недомовленість викликає у них роздратування. Тому, якщо ви чогось від нього хочете або щось вас не влаштовує, скажіть про це прямо. Кращий спосіб отримати відповідь на своє питання – це його задати.

Без подробиць. Навіщо чоловікові знати скільки часу ви проводите в салоні краси і які процедури ви там робите, щоб бути красивою, а також скільки вам часу потрібно провести на біговій доріжці, щоб ось цей шматочок торта не відкласти на cтeгнах? Ну для чого йому потрібні всі ці подробиці?

Звичайно, кожен може захворіти, і не потрібно вдавати з себе чарівну фею, всі ми живі люди, але й зайві фізіологічні подробиці абсолютно ні до чого. Так само як й інформація про те, скільки довелося пережити вашій подрузі перш, ніж вона «довела свого до РАЦСу». Залиште всю цю зайву інформацію за бортом, не забивайте йому голову. Є ви і він, ось про це і поговоріть.

Читайте також: Чому ніколи і нікому не можна розповідати про свої плани

Публічне приниження. Навіть якщо ви дійсно розбираєтеся в чомусь краще за свого чоловіка і наодинці можете над ним на цю тему пожартувати, не дозволяйте собі такої поведінки на людях. Хіба вам приємно, що оточуючі будуть думати про те, що ви вибрали собі в супутники життя підкаблучника, а не рішучого і сильного чоловіка. Звичайно, якщо для вас важливіше, щоб всі знали вашу думку на абстрактні теми, а також про те, наскільки ви розумні, ерудовані і дотепні, а не комфорт в особистому житті – дійте. Але подумайте, чого ви хочете насправді – перемогти в суперечці або бути щасливою?

Джерело.