Сімейні скандали змусили його задуматися про розлучення і він був готовий до нових відносин. Чай вони з новою знайомою, звичайно, попили, але вже вранці. Повернувшись до Києва, Стас подав на розлучення

Стас зайшов покурити в курилку після огляду в аеропорту Ташкента. Дістав запальничку і до нього відразу підійшов двоє чоловіків з проханням підкурити. Його це не здивувало, тому що на огляді вилучали запальнички. Він летів не вперше, тому заздалегідь переклав запальничку в маленьку кишеньку сумки ноутбука, куди зазвичай не дивляться.

І тут до нього підійшла дівчина з тим же проханням, що було досить дивно для Узбекистану, тому що дівчата там зазвичай не курять. Ви правильно здогадалися – це була узбечка. Причому можна сказати, що дуже красива і стильно одягнена. «У Києві її б точно назвали світською левицею» – подумав Стас.

Вони розговорилися, точніше вона розговорилася, а він як вірний сім’янин особливо не прагнув до знайомства і спілкування. Але вона була дуже наполеглива і чарівна і під якимось приводом обмінялася з ним телефонами. У Києві вона намагалася з ним зустрітися, але йому було ніколи, та й нагадаю – він дійсно був зразковим сім’янином. Загалом не зрослося.

Але час минав, а в родині у Стаса відносини стрімко погіршувалися. Дружина цікавилася тільки грошима. Скандали стали постійним явищем. І через кілька місяців Стас знову полетів у відрядження до Ташкента.

Прилетівши, він увечері згадав про телефон красуні-узбечки і набрав номер. Виявилося, що вона теж в Ташкенті. Вони домовилися зустрітися. Сидячи в елітній чайхані, Стас помітив, що на них звертають увагу. А офіціант був просто неймовірно люб’язний. Ситуація прояснилася, коли одна з відвідувачок попросила його супутницю дати автограф. Виявилося, що недавно вийшов місцевий серіал, де вона знялася в якийсь ролі.

Потім вони гуляли по вечірньому місту, дивилися місцеві визначні пам’ятки. В один момент вона зупинилася і, кивнувши в бік найближчої будівлі, сказала: “А тут я живу. Підемо, я тебе чаєм пригощу». Чаю після посиденьок в чайхане не хотілося, але як привід запросити в гості це годилося. Стас відмовлятися не став.

Сімейні скандали змусили його задуматися про розлучення і він був готовий до нових відносин. Чай вони звичайно попили, але вже вранці.

Повернувшись до Києва, він постійно думав про неї. Нарешті, не витримавши він поділився зі своїм другом Дмитром. «Все одно розлучення не за горами, може привезти її до України?» – запитав він. Діма подивився на нього і сказав: «Угу … А потім почнуться родичі, брати, сестри і т.д. І взагалі – вона в одних звичаях виросла, ти в інших. Занадто багато проблем у вас буде. Тобі воно треба? Своїх не вистачає? Та й не ти їй потрібен. Тут вона, як влаштується, швидко іншого знайде, режисера або продюсера. Не будь наївним, Стасе».

Хоча, сказати, напевно, він хотів трохи різкіше, але пошкодував друга. Стас подумав і не став продовжувати відносини. А потім подумав ще і з дружиною розлучився. Ця зрада допомогла йому задуматися, що час зупинитися в спробах зберегти любов, якої вже давно немає. Зараз він одружений з прекрасною дівчиною вже 8 років, у них дочка і вони щасливі.

Фото ілюстративне