fbpx
Шоу-бізнес

Скандал отримав новий поворот: Чому насправді екс-чоловік відібрав у Сєдокової доньку (фото)

Зтали відомі нові подробиці скандальної історії української співачки Анни Сєдокової і її екс-чоловіка, бізнесмена Максима Чернявського, який відібрав у артистки дочку Моніку і майже не дозволяє їм бачитися.

Жінка, що представилася бабусею Моніки, написала в коментарях в Instagram-акаунті Чернявського свою версію того, що відбувається. Вона повідомила, що Максим був проти участі Моніки в зйомках шоу “Навколо світу під час декрету” на одному з російських телеканалів, в якому Сєдокова знімалася разом з трьома дітьми. Бізнесмен хотів, щоб дівчинка ходила в школу, і боявся, що артистка потайки відвезе дочку з країни.

Так, на початку травня 2018 року 35-річна Анна Седокова розповіла, що колишній чоловік, бізнесмен Максим Чернявський забороняє їй бачитися з дочкою, шестирічною Монікою, і намагається через суд позбавити її батьківських прав. Зараз дівчинка живе з батьком в США, Сєдокова спілкується з нею по телефону або в присутності наглядача. Анна також розповідала, що проти неї в суді свідчила бабуся Максима.

Читайте також: Переборщила з ботоксом і неймовірно постаріла: Фанати не впізнали Аліну Гросу (фото)

У свою чергу, колишній чоловік запропонував Анні підписати мирову угоду, яка дозволить їй бачитися з дочкою. А поки Моніка не може залишати Лос-Анджелес навіть з батьком. Також суд заборонив батькам дівчинки публікувати в соцмережах її знімки.

Мати Чернявського додала, що Моніка і раніше велику частину часу жила з татом, а Сєдокова займалася кар’єрою. За її словами, тепер, коли дівчинка виросла, співачка вирішила заробляти на ній гроші. Максим же хоче, щоб донька займалася освітою.

Джерело.

You cannot copy content of this page