Скандал отримав новий поворот: Чому насправді екс-чоловік відібрав у Сєдокової доньку (фото)

Зтали відомі нові подробиці скандальної історії української співачки Анни Сєдокової і її екс-чоловіка, бізнесмена Максима Чернявського, який відібрав у артистки дочку Моніку і майже не дозволяє їм бачитися.

Жінка, що представилася бабусею Моніки, написала в коментарях в Instagram-акаунті Чернявського свою версію того, що відбувається. Вона повідомила, що Максим був проти участі Моніки в зйомках шоу “Навколо світу під час декрету” на одному з російських телеканалів, в якому Сєдокова знімалася разом з трьома дітьми. Бізнесмен хотів, щоб дівчинка ходила в школу, і боявся, що артистка потайки відвезе дочку з країни.

Так, на початку травня 2018 року 35-річна Анна Седокова розповіла, що колишній чоловік, бізнесмен Максим Чернявський забороняє їй бачитися з дочкою, шестирічною Монікою, і намагається через суд позбавити її батьківських прав. Зараз дівчинка живе з батьком в США, Сєдокова спілкується з нею по телефону або в присутності наглядача. Анна також розповідала, що проти неї в суді свідчила бабуся Максима.

Читайте також: Переборщила з ботоксом і неймовірно постаріла: Фанати не впізнали Аліну Гросу (фото)

У свою чергу, колишній чоловік запропонував Анні підписати мирову угоду, яка дозволить їй бачитися з дочкою. А поки Моніка не може залишати Лос-Анджелес навіть з батьком. Також суд заборонив батькам дівчинки публікувати в соцмережах її знімки.

Мати Чернявського додала, що Моніка і раніше велику частину часу жила з татом, а Сєдокова займалася кар’єрою. За її словами, тепер, коли дівчинка виросла, співачка вирішила заробляти на ній гроші. Максим же хоче, щоб донька займалася освітою.

Джерело.