fbpx
Шоу-бізнес

Скоро ти, Колінька, виступатимеш за їжу: Маша Єфросініна розкритикувала Баскова за брехню про війну

Відома українська ведуча, почесний Посол Фонду ООН в області народонаселення Маша Єфросиніна записала емоційне відеозвернення до пропутінського артиста Миколи Баскова у відповідь на його допис, в якому він зазначив, що Україна показує фейкові новини про війну і несправедливо ненавидить “братський” народ.

Російський артист опублікував допис, у якому поскаржився на “цькування” у соціальних мережах. Він додав, що також отримав чимало підтримки від фанатів, бо всі начебто знають, що державні системи Заходу побудовані на “брехні”.

Українська телеведуча не змогла оминути брехливий та маніпулятивний допис путінського фаната. Найперше вона пригадала про Бучу й Гостомель, жорсткими фотографіями з яких кишить інтернет.

“Сьогодні вся стрічка заповнена фотографіями з Бучі, Гостомеля, Київської області, звідки нарешті вигнали російську мерзоту. Ця мерзота бігла, прихопивши з собою блендери й праски в тр усах, прикраси наших жінок, перед цим уб ивши й зґв алтувавши їх. У Бучі знайшли близько 300 людей зі зв’язаними руками, десятки з них потерпіли ка тування. Ці фотографії нещадно банить Instagram, бо навіть цифрові налаштування нездатні це переварити. Зате здатні переварити мерзенні душі Баскових, Канделакі, Машкових, Симоньян, Соловйових та інше начиння диктатора Путіна”, – сказала Єфросиніна.

Ведуча підкреслила, що всі ці особи точно бачили фото з Київської області та дивляться її нове відео. Зірка припустила, що вони “зображають шизофренію”, бо бояться диктатора.

“Послухай, ти, Басков, наполіроване й натерте о..ко. Ти пишеш, що ми “братський народ”. Не смій ніколи своїм поганим язиком цю фразу взагалі вимовляти. Ми “братський народ, який живе у брехні”? Брехня – це коли тобі забороняють висловлювати позицію, виходити на вулицю з плакатом, дають 15 років за слова “ні війні”. Брехня – ви гнійні пропагандисти”, – наголосила Єфросиніна.

“Ти мені, Колінька, у 2014 говорив, що ми здохнемо, що ми у рваних колготках приповземо до Москви в пошуках заробітку. Не приповзли. Брехня – це коли ваш диктатор не виходить з бункера, а вам розсилаються методички, що писати й де, інакше як це у кількох сотень людей практично один в один ті самі слова у дописах. Ідентична риторика”, – зауважила зірка.

“Живіть з цим, бо жити вам залишилося недовго. Незабаром ви почнете себе зжирати. Скоро ти приїжджатимеш на свої концерти за їжу. Або ж тобі придумають ще більше вибл*дство для того, щоб ти міг заробляти криваві гроші”, – наголосила Єфросиніна.

You cannot copy content of this page