fbpx

Скинув 60 кілограм: Як змінився за 5 років переможець “Х-фактор” (фото)

П’ять років тому п’ятнадцятирічний хлопчик з глибинки Олександр Порядинський переміг в українській версії шоу «Х-фактор». Всупереч своїй далеко не сценічній зовнішності, він завоював серця публіки своєю відкритістю, чарівністю та простотою.

Незважаючи на те, що минуло стільки часу, сам Саша досі не вірить, що вся Україна підтримала саме його. За ці п’ять років юнак дуже сильно змінився. Він закінчив школу, вступив в академію культури в Харкові. З концертами співак об’їздив майже всю Україну. Не забуває Саша записувати і нові пісні в звукозаписних студіях.

Крім того, він вирішив змінитися зовні. Сам Порядинський вважає, що артист зобов’язаний добре виглядати. Співак зайнявся спортом. Тепер він тричі на тиждень ходить у тренажерний зал. Крім того, з ранку майже годину співак гуляє на свіжому повітрі. А ще юний артист полюбив екстремальний відпочинок. Так, хлопець не побоявся висоти і за допомогою бейсджампінг, зістрибнув з моста заввишки двадцять шість метрів.

Порядинський перейшов на правильне харчування. Олександр зміг змусити себе виключити з свого раціону все солодке і смачне. Зараз прогрес очевидний. На шоу хлопець прийшов з вагою в сто п’ятдесят кілограмів. Наполегливі тренування і сила волі не могли пройти безслідно.

Читайте також: Як виглядає переможниця шоу “Зважені та щасливі” Юля Науменко через 4 роки (фото)

Хлопець привів себе в відмінну форму. Він зумів скинути цілих шістдесят кілограмів.

Більшу частину виграних на «Х-факторі» грошей Порядинський віддав батькам. Але дещо він вклав і в себе. Стилісти чудово попрацювали над образом «нового» Олександра Порядинського. Тепер хлопець блищить в нових фотосесіях, закохуючи в себе все нових і нових прихильниць.

Джерело.

You cannot copy content of this page