fbpx

Смаки чоловіків за знаком Зодіаку: яких жінок вони обирають

Не біда, якщо ваш об’єкт симпатії вибирає жінок, не схожих на вас. Дізнавшись його переваги за знаком Зодіаку, у вас з’являться всі шанси завоювати його серце, ставши жінкою його мрії.

Отже, які ж жінки подобаються сильним представникам знаків Зодіаку?

Овнам подобаються активні та цілеспрямовані жінки. Навряд чи вони звернуть уваги на сіру мишку. Жінка їх мрії повинна завжди добре виглядати, бути у відмінному настрої і слідувати до своєї мети. Вона повинна випромінювати впевненість, позитив і енергію.

Тельці віддають перевагу розумним і раціональним жінкам. Легковажність і дурість вони не оцінять. Представники цього знака хочуть бачити поруч із собою активну жінку, яка проявить себе і як добра господиня, і як відданий однодумець. Тельці люблять у жінках надійність, розум і сміливість.

Близнюки люблять самі завойовувати і розгадувати жінок. У представниць слабкої статі їм важлива таємничість і недомовленість. Їх чіпляє те, коли вони не до кінця впевнені в тому, чи любить вона чи ні. Їм сподобається жінка, яка дасть їм можливість поміркувати і проявити фантазію.

Читайте також: 3 жіночі знаки Зодіаку від яких у чоловіків і серце, і годинник зупиняються

Раки люблять вольових жінок, лідерів, які зможуть допомогти їм у вирішенні їхніх проблем. Вони цінують хазяйновитість, красу і духовний світ жінки. Раки будуть захоплюватися тією, яка стане для них поводирем по життю, буде направляти і давати поради.

Леви люблять жінок, які чимось виділяються з натовпу. Зовнішнім виглядом своєї обраниці вони, як правило, не надають особливого значення. Їм набагато важливіше сама особистість жінки і те, як вона підносить себе. Представників цього знаку може зачепити те, що для іншого не буде основним фактором при виборі супутниці життя.

Дівам подобаються жінки-кар’єристки. Романтичні і чутлива натура не припадуть їм до душі. У жінках вони цінують їх ділову хватку, амбітність і силу волі. Поруч з собою вони хотіли б бачити практичну жінку, яка б займала важливу посаду і користувалася б авторитетом в суспільстві.

Терези люблять жінок товариських і комунікабельних. Для них дуже важлива думка близьких людей, особливо друзів. Так що жінка мрії повинна їм сподобатися. Крім того, ідеальна жінка чоловіка-Терезів повинна мати відмінні зовнішні дані, бути розумною, освіченою і мати багато інтересів.

Скорпіони вибирають витончених, стильних, розумних і сильних жінок. Вони люблять жінок-лідерів, однак у відносинах намагаються придушити її лідерські якості. Представники цього знака люблять щирість і різноманітність.

Ідеальна жінка Скорпіона ніколи не повинна змушувати його нудьгувати. Вона повинна довгий час тримати його на певній дистанції, щоб закохати в себе.

Стрільці люблять доглянутих красивих жінок. Їх ідеал – акуратна, приваблива і легка на підйом жінка. Їй необов’язково бути розумною, Стрільці не терплять, коли їм кажуть, що робити, тому і вибирають собі простуватих і трохи неосвічених жінок.

Представники цього знака цінують у представницях слабкої статі відданість, легку вдачу і дитячу безпосередність.

Козероги хочуть бачити поруч із собою жінку з сильним характером. Добре, якщо вона вже займає високий соціальний статус. Якщо тільки прагне до цього – теж непогано. Для представників цього знака в жінці важлива її манера триматися в суспільстві, її розум, практичність, раціональність, впевненість і непохитність.

Водолії мріють про ту, яка буде розділяти з ними всі їхні інтереси погляди на життя. Однак таких досить складно знайти. Не всі жінки відправляться разом з ними на підкорення Евересту або спокійно відреагують на відсутність свого обранця вдома цілу добу. Водолії цінують лояльне ставлення до них, жіночність і активність.

Риби вибирають спокійних і романтичних дам. Жінка їх мрії – красива, чутлива, довірлива і господарська. Вона обов’язково повинна прислухатися до його думки і в усьому йому довіряти. Риб приверне ще й та, яка буде захоплюватися ним і постійно робити компліменти.

Читайте також: Найбагатший знак Зодіаку: хто він, цей щасливчик?

Джерело.

You cannot copy content of this page