fbpx
Життя

Софія та Рома два дні як одружилися, переїхали до бабусиної квартири та почали облаштовуватись. Її батьки почувши про пропажу грошей, миттю приїхали до молодої пари додому

Медовий місяць.

Софія та Рома два дні як одружилися, переїхали до бабусиної квартири та почали облаштовуватись.

Рома займався облаштуванням побуту а Софія шукала гарячі квитки, куди б можна було їм поїхати в медовий місяць.

Знайшовши непоганий варіант в інтернеті, дівчина вирішила дістати конверт з грошима та ще раз їх перерахувати, чи вистачить їм їх.

Та не змогла знайти, хоча вже всюди шукала.

І Софія навіть подзвонила до батьків, подумавши можливо вона ще у них залишила.

Її батьки почувши про пропажу грошей, миттю приїхали до молодої пари додому.

За пошуком грошей, батьки дівчини припустили таку версію, що гроші міг взяти Романа.

Хлопець різко на це відповів, та та висунув свою версію, що можливо самі батьки Софії сховали гроші, а хочуть когось другого в цьому звинуватити.

Так суперечка між Романом та батьками Софія призвела до того, що Софія сама посварилася з батьками та навіть випровадила їх за двері.

Дівчину дуже непокоїла ця ситуація, вона хотіла, щоб знову всі помирилися та та придумала такий план.

Подзвонила до колишнього хлопця, запропонувала йому зустрітися, щоб у нього попросити грошей. Бо знала що у нього робота непогана і і гроші водяться.

Костя позичив Софії гроші, так як і досі дівчину ще любив, та надіявся вона ще до нього повернеться. Та не так все склалося як думала дівчина.

Коли вона запросила матір до себе щоб помиритися та сказати що гроші знайшлись, то подзвонили у двері  і там був якийсь здоровий чоловік, який сказав Софії, якщо її чоловік не поверне боргу, то поплатиться за це.

Дівчина вже не могла дочекатися вечора, щоб прийшов Роман то все їй пояснив.

Так і сталося, Роман сказав що то якась помилка і можливо дівчині сказали неправду, щоб виманити гроші.

Під час розмови Софія проговорилася що це вона підклала конверт з грошима, тільки сказала що позичила у подруги а не у колишнього хлопця.

Наступного дня, проходячи парк Софію зачепила одна шептуха, дівчина думала що дасть їй гроші вона відчепиться.

Проте шептуха розказала дівчині, що вона недавно одружилася, про колишнього хлопця, який досі любить  та про пропажу грошей, а ще попередила, щоб вона трималися подалі від свого чоловіка Романа.

Після цього Софія задумалася та вирішила переїхати поки що жити до батьків.

Та показала батькам фотографію яку найшла вдома, це було фото Романа, проте на зворотній стороні чомусь було написано інше ім’я та фамілія.

Читайте також: А я не можу більше приховувати, це як мені бути чи варто продовжувати миттєве захоплення чи залишити все як є, життя в селі – це постійний страх, що скажуть люди

Наступного дня Софія вирішила зустрітися з Костею, щоб йому віддати гроші які в нього зичила.

А відносно Романа дівчина вирішила поговорити з його колишньою дівчиною, яка колись сама написала Софії, що вона пошкодує, коли тільки та почала зустрічатися з Ромою.

Софія забула телефон у Романа та поїхала за ним до неї. А там на неї чекав сюрприз, і мама у компанії всіх тих людей, яких вона найняла, в тому числі і шептухою, щоб ті допомогли її розлучити доньку з Романом.

У Софії просто не було слів від вчинку матері.

Я вже зрозуміла що роман, не був винен нікому гроші.

Проте підпис на фотографії все-таки турбував дівчину.

Проте батько дівчини все з’ясував. Як виявилось, що коли було 15 років, він став свідком поганого вчинку і йому змінили ім’я і фамілію.

І про це він не мав права нікому говорити. Ось так все і вирішилось, Софія з Ромою та своїми батьками зустрілися всі разом та поговорили.

І живуть зараз всі дружно.

Автор: Нінел

Історія написана спеціально для osoblyva.сom

You cannot copy content of this page