Сьогодні фантазія нашої сусідки особливо розігралася – крізь панельні стіни чітко доносилися неетичні висловлювання, в яких вона звинувачувала чоловіка у всіх гріхах: через чотири роки вона повернулася до чоловіка і сина

Вони прожили разом 11 років, виростили прекрасного синочка, який дуже переймався від постійних скандалів батьків. Всі навколо знали про її схильності гульнути, помічали автомобілі, з яких дама гордо вискакувала біля самого під’їзду. Чоловік вірив … або хотів вірити …

Так тривало до чергового скандалу, коли розпалена дружина приїхала додому з черговим кавалером. Доведений до відчаю Руслан не витримав і відважив їй ляпас. Істеричка тут же вискочила з квартири, порвала на собі одяг і викликала поліцію, а на наступний день подала на розлучення.

Алла щиро сподівалася на те, що зможе остаточно знищити гідність чоловічка, передчувала, як він буде стояти на колінах і благати її про спільне життя. Очікування не виправдалися – отямившись чоловік дав згоду на розлучення і видворив ошуканку з дому. Дитина їй виявилася не потрібна. Тепер Руслан спокійно проводить час з сином, влаштовує спільні велосипедні поїздки і відмінно справляється з домашнім господарством.

У чоловіка золоті руки, він прекрасно заробляє, почав ремонт і накупив купу побутової техніки. Минуло року чотири …

Шанувальники Алли випарувалися, не бажаючи садити на свою шию примхливу жіночку, ледачу і гулящу, тому вона надумала повернутися до чоловіка і вимагає від нього укладення офіційного шлюбу. Він пручається і не готовий знову наступати на ті ж граблі.

Нам, як свідкам, доводиться спостерігати за боротьбою зі змінним успіхом. Вона вправно маніпулює сином і не відчуває ні краплі поваги до Руслана, просто хоче матеріальної стабільності. Його м’який характер не дозволяє відповісти рішучою відмовою і є відчуття, що він все ж піде їй на поступки. Ось так в житті буває.