fbpx

Сьогодні Молодий Місяць: час залучати добробут та удачу

Кожен Молодий Місяць має свої енергетичні особливості, які можна використовувати для досягнення благополуччя. Вважається, що саме в цей день найлегше привернути удачу.

Молодик в Діві 20 вересня буде сприяти проведенню обрядів, спрямованих на позбавлення від проблем і залучення в життя удачі. Гармонійний союз Місяця і сузір’я Діви буде сприятливо впливати на людей, проте багато відчують млявість і апатію, пов’язану з оновленням місячної енергетики.

Ритуал в Молодик на позбавлення від фінансових проблем

У вечірній час доби візьміть жменю копійок і покладіть її на підвіконня зі словами:

«Гроші останні збираю, енергетикою Місяця наповнюю. Як Місяць оновиться, так і фінансовий потік відродиться».

З ранку розкладіть монети по тих місцях, де ви зберігаєте гроші. Одну монету покладіть в кишеню і носіть її з собою, періодично торкаючись до неї і в думках примовляючи:

«Місяць оновився, гроші в кишені з’явилися».

Ця монетка буде притягувати до вас грошовий достаток і позбавить вас від фінансових труднощів. Перед наступним Молодиком пожeртвyйте деяку суму на добру справу, приклавши до неї цю монету.

Читайте також: Молодий місяць 20 вересня – особливий енергетичний день

Позбавляємося від проблем зі здоров’ям у Молодик

У день Нового місяця встаньте під теплий душ і постійте кілька хвилин із закритими очима, зосередившись. Уявіть, як хвороби і недуги змиває вода, а потім скажіть:

«Новий Місяць в світ прийшов, мої хвороби забрав. Як він у зростання піде, так і здоров’я до мене прийде».

Починаючи з Нового місяця, протягом тижня заварюйте цілющі трави і кожен день пийте ці відвари. Вони підвищать ваш імунітет, а енергія нового та зростаючого Місяця збільшить опірність вашого організму і енергозахисту.

Залучаємо грошову удачу в Молодик

Щоб примхлива Фортуна не відверталася від вас в найважливіші моменти життя, проведіть обряд в Молодик. З його допомогою ви зможете залучити в своє життя удачу і втілити мрії в реальність.

Під час Молодика візьміть кілька цінних предметів. Це можуть бути прикраси з дорогоцінних матеріалів, монети, столове срібло. Розкладіть їх на столі, примовляючи:

«Примхливу Фортуну залучаю, златом і сріблом її задобряю».

Всі предмети складіть в невелику прозору ємність, а зверху киньте кілька монет. Залиште на ніч на столі, а з ранку розкладіть все, крім грошей, по місцях. Монети складіть в гаманець зі словами:

«Амулети на удачу в гаманці залишаю, злиднів і бідності не знаю».

Носіть їх в гаманці до наступного Нового місяця, а потім витратьте на придбання довгоочікуваної речі.

Обряд на залучення удачі в Молодик

У день Нового місяця придбайте будь-який натуральний мінерал. Експерти рекомендують звернути увагу на камені, які підходять вам по Знаку Зодіаку. Принесіть його додому і покладіть на підвіконня. Залиште камінь до ранку. Після пробудження візьміть мінерал в руки і потримайте деякий час, щоб він налаштувався на вашу енергетику. Зaгoвoріть ваш майбутній талшсман на удачу:

«Силою нового Місяця камінь наситився, для мене старався. На удачу його заговорю, нове щасливе життя почну».

Носіть талісман з собою, щоб у всіх справах вас супроводжувало везіння.

В Молодик ви можете позбутися від будь-якого негативу, шкідливих звичок і неприємностей. Оновлення нічного світила здатне забрати з вашого життя негаразди, повернувши вам впевненість і благополуччя. Якщо вас щось турбує, то під час Молодика запаліть свічку і проговоріть, дивлячись на її полум’я, всі ваші побоювання. Езотерики стверджують, що так ви зможете оновити власну енергетику, і залишити позаду неприємності.

Джерело

You cannot copy content of this page