Сьогодні перший зорепад зими: як правильно загадати бажання в ніч з 13 на 14 грудня, щоб воно неодмінно здійснилось

Здійснити мрію можна, не чекаючи новорічної ночі: для цього потрібно загадати бажання на перший зимовий зорепад. Астрологи рекомендують заздалегідь сформулювати своє бажання, щоб під час падіння метеорів встигнути сказати заповітні слова. У цей час Всесвіт відгукується на прохання, а значить, потрібно вірити в диво падаючих зірок і прагнути до виконання заповітної мрії вже зараз.

Грудневий зорепад

У році, що минає нас очікує барвистий феєрверк, створений самою природою. В ніч з 13 на 14 грудня очікується пік цілих двох зорепадів – Урсиди і Гемініди. Він трапиться в період з 3 до 4 години ранку. У цей час при відсутності хмар і туману небо забарвиться яскравими розчерками падаючих зірок, і ця година ідеальна для того, щоб загадати бажання.

Астрологи зазначають, що потік метеорів володіє позитивною енергетикою, яка дає імпульс і допомагає швидше прийти до заповітних цілей. Вважається, що потік Гемінід сприяє набуттю любові і дарує сім’ям гармонію у стосунках, тому романтично налаштованим парам можна влаштувати нічне побачення, щоб помилуватися цим захоплюючим видовищем і зарядитися енергетикою благополуччя.

Перший зорепад зими: як загадати бажання на падаючу зірку

Швидкість падіння метеорита велика, і при його вигляді багато губляться, не встигнувши сказати нічого. Але тим, хто переконаний, що бажання не збудеться, якщо його не встигнути вимовити в такий короткий відрізок часу, не варто засмучуватися. Насправді, пік зорепаду – це найвдаліший час для того, щоб загадати виконання своєї заповітної мрії. Побачивши падаючу зірку, можна протягом хвилини після цього вголос або про себе озвучити бажання, і Всесвіт обов’язково відгукнеться.

Загадувати бажання в ніч з 13 на 14 грудня важливо правильно, сформулювавши чітку мету, уявивши її собі так, немов вона вже досягнута. У момент душевного підйому це зробити набагато простіше, тому важливо підтримувати гарний настрій.

Падаюча зірка – лише символ, потрібен ще й імпульс, тому фахівці в галузі біоенергетики радять обов’язково візуалізувати свою мрію, створити карту бажань або знайти підходяще фото, яке буде точно відображати бажане.

Щоб бажання точно виповнилося, необхідно дотриматися кількох простих, але важливих правил:

  • формулювати бажання так, щоб в реченні не було негативних частинок;
  • уникати розмитих формулювань;
  • нікому не бажати зла і не переслідувати корисливих цілей;
  • подякувати Всесвіт;
  • йти назустріч своїй мрії і помічати знаки, які допоможуть без зусиль досягти бажаного в короткий термін.