fbpx

Сьогодні Венера і Марс максимально близько: не проґавте свій шанс покращити життя

Для астрологів це явище має величезне значення.

5 жовтня буде не тільки особливий грошовий повний Місяць, а й початок так званого «параду планет».

5 жовтня Марс і Венера наблизяться один до одного практично на максимальну відстань. Цей день буде початком цікавого періоду, який триватиме до 18 жовтня. 18 жовтня в лінію щодо Землі з Марсом і Венерою вишикується ще і Меркурій.

Цей період характеризується потужним викидом енергії, але енергії особливої – з одного боку це буде енергія дії, конфлікту, боротьби (Марс), а з іншого – енергія тепла, любові, м’якості і ніжності.

Читайте також: Повний Місяць 5 жовтня – магічний час для кохання

Життя кожної людини в цей період стане певною точкою зустрічі цих потужних енергій. Але не варто лякатися, це хороший знак. Це означає, що у всіх нас з’явиться унікальна можливість налагодити свої відносини з будь-якою людиною, вирішити конфлікти і знайти сімейне щастя.

Як звичайні люди будуть відчувати зустріч цих потужних енергій? Багато з нас відчують її буквально «тілом» вже за день до цього явища (вже 4 жовтня відчуття будуть дуже потужні.)

Може боліти або просто якось інакше відчуватися (тяжкість, поколювання, пощипування, незвичайна легкість) голова або конкретні частини тіла – будьте дуже уважні і спостерігайте, яка частина відчувається. Якщо відчувається права-то в вашому житті надлишок енергії боротьби і конфліктів і вам слід стати м’якше і дозволити хорошому самому відбуватися у вашому житті.

А якщо відчувається ліва-то вам варто бути твердіше і боротися за своє щастя.

Отже, що ж необхідно зробити для того, щоб гармонізувати свої відносини з вашою другою половинкою.

Найпотужніший ритуал для залучення щастя любові у своє життя на день протягом 5 жовтня:

Візьміть 2 свічки-таблетки і запаліть їх. Обидві свічки поставте на праву і ліву долоню і закрийте очі. Подумки подякуйте себе і всіх людей в своєму житті.

Відчуйте тепло і світло, яке ви випромінюєте. І вголос або подумки вимовляємо фразу:

«Я люблю і дарую свою любов світу. І він дає мені все, що мені потрібно».

Просте промовляння цієї фрази здатне дуже сильно змінити ваше життя на краще – для самотніх це допоможе зустріти свою людину, а для тих, хто вже знайшов – допоможе вивести відносини на новий, більш щасливий рівень.

Автор – Анна Кірова

Джерело.

You cannot copy content of this page