fbpx

Повний Місяць 5 жовтня – магічний час для кохання

Повний місяць – магічний час з важливим астрологічним значенням. У період повного Місяця зв’язок між людиною і місячним циклом стає дуже сильним, а в життя вриваються доленосні моменти.

Жовтнева Повня відрізняється від всіх інших. Повний Місяць буде раннім, а підвищена енергетика – деструктивною. Багато в чому це буде з подачі сузір’я Овна, вплив якого відіб’ється на характері й поведінці нічного світила. Знак стихії Вогню вкрай провокаційний, імпульсивний і напористий, відповідно, Місяць прийме весь негативний окрас на себе.

Як повний Місяць вплине на людей

5 жовтня люди потраплять під сильний вплив повного Місяця. Деструктивна енергія, яка виходить від Місяця, в більшій мірі відіб’ється на наших емоціях і вчинках. Не намагайтеся стримати свої пориви: імпульсивність буде прагнути вибратися назовні. Симбіоз нічного світила і вогняного Овна нагородить кожну людину запалом, імпульсивністю та безконтрольною поведінкою. На цьому грунті можливі емоційні з’ясування відносин, конфлікти і суперечки.

Читайте також: Чому взагалі не можна відзначати 40-річний ювілей

Значний вплив Місяця, посилений взаємодією з Овном, торкнеться не тільки емоцій. Під удар потрапить ваша продуктивність, посидючість і концентрація уваги. Сфокусуватися на події життя буде складно, а особисті ініціативи відлякають від вас удачу на тривалий термін. Прийняті в цю місячну добу рішення приведуть до незворотних наслідків: наслідки буде дуже складно змінити.

Самотою не вдасться урівноважити енергетику, вийде хіба що на час знизити негатив, який буде переважати від взаємодії повного Місяця з Овном. Доведеться повністю покластися на волю випадку. Події 5 жовтня будуть розвиватися за незапланованим сценарієм, від вас буде залежати лише те, яким шляхом ви підете і як відреагуєте на зміни.

Авантюри і невиправдані ризики найкраще відкласти. Оскільки поведінку Місяця складно передбачити, в одну мить він може зробити так, що ви пошкодуєте про те, що вплуталися в цю гру.

Позитивні особливості майбутнього повного Місяця

5 жовтня люди відчують потужний викид місячної енергії. На жаль, Місяць буде перебувати під впливом Овна, що в рази знизить її позитивні потоки. Однак впадати у відчай рано. Кожен повний Місяць – це шанс переглянути своє життя, перебудувати організм і енергію в цілому. Найважливішим напрямком впливу нічного світила є збільшення сeксyальної енергетики. Це означає, що кожній людині 5 жовтня може невимовно пощастити в коханні.

Саме особисте життя стане вашим рятівним колом в морі негативу і відчаю. Вас заспокоїть навіть кілька годин спільного проведення часу з коханою людиною. Не бійтеся проявити слабкість і попросити підтримки, повірте, всі емоції сьогодні будуть взаємними. Одиноким людям астрологи радять придивитися до свого оточення: в списку знайомих обов’язково знайдеться претендент на ваше серце.

Другою відмітною рисою повного місяця виступить можливість поглянути на світ по-новому. Місцями це буде болісно, ​​але лише побачивши всі вади, ви зрозумієте, як потрібно діяти, щоб досягти успіху. У такі дні просто так нічого не приходить, кожна перемога вимагає особливої ​​роботи. Зате період повного Місяця – унікальна можливість загартувати свій дух.

При пошуках кохання обов’язково покладайтеся на любовну сумісність. Це допоможе вам уникнути згубних відносин і зайвого розчарування. Жовтневий повний Місяць по-своєму привабливий і вчить нас тому, що удачі не буває без бою.

Джерело.

You cannot copy content of this page