Сонник: До чого сниться церква

Церква — Будівля церкви — це архітектурна споруда, в якому люди збираються для здійснення спеціальних обрядів.

Церква сниться — до минаючий любові.

Бачити себе в сні читаючого молитву означає, що вам пора піти до церкви і сповідатися у всіх своїх гріхах.

Бачити уві сні архієпископа в розкішних шатах — до подальшого зміцнення вашої віри в Бога, так сонником інтерпретується цей сон.

Жіночий сонник

Церква — Поява уві сні цього символу свідчить про розпач, необхідності духовного очищення і покаяння.

Бачити себе входячого до церкви — знак того, що в реальному житті ваші вчинки продиктовані особистим егоїзмом і небажанням рахуватися з оточуючими людьми.

Цей сон є попередженням про те, що вам пора змінити своє життя і покаятися в гріхах.

Читайте також: Сонник: до чого сниться вaгiтність

Бути присутнім уві сні в церкві на богослужінні означає, що наяву ви можете розраховувати на любов і повагу оточуючих вас людей.

Сон, в якому ви побачили порожню церкву із забuтими дверима, віщує життєві зміни на гірше, тугу і безвихідність.

Якщо уві сні ви стоїте в зруйнованої церкви і намагаєтеся поставити свічку в свічник — це означає, що наяву ви будете прагнути до духовного відродження та оновлення.

Побачити уві сні церкву вдалині означає розчарування в довгоочікуваних події.

Ввійти до церкви, занурену в морок, — знак того, що вам доведеться взяти участь в похoронах. Це також може передвіщати туманні перспективи і довге очікування кращих часів.

Циганський сонник

Входити до церкви означає благодійність і чесна поведінка; молитися в церкві богу означає розраду і радість; розмовляти в церкві знаменує учинение злочину і гідне за те покарання; сидіти або лежати в церкви означає зміну роду життя, так сказано в сонник з приводу цього сну.

Український сонник

Церква до чого сниться — чужа сторона, чужина. Як сниться церква тому, хто в неволі, то це прикмета, людина скоро вийде на волю. Церква — в’язниця. Як сняться церкви — буде якесь терпіння. Церква, ікона, тісто, булки в печі — печаль. Церква — розмови. Перед весіллям приснився матері її син в церкві.

Сонник Ванги

Церква до чого сниться — поява уві сні цього символу свідчить про розпач, духовне очищення, покаяння.

Бачити себе входячого до церкви — знак того, що в реальному житті ваші вчинки продиктовані особистою егоїзмом і небажанням, зважати на навколишніми людьми. Цей сон є попередженням про те, що вам пора змінити своє життя і покаятися в гріхах.

Бути присутнім уві сні в церкві на богослужінні — означає, що наяву ви можете розраховувати на любов і повагу оточуючих вас людей.

Сон, в якому ви побачили, порожню церкву із забитими дверима, віщує життєві зміни на гірше, тугу і безвихідність.

Уві сні ви стоїте в зруйнованої церкви і намагаєтеся поставити свічку в свічник — цей сон означає, що в реальному житті ви будете сприяти духовному відродженню та оновленню.

Ви заходите в церкву під час служби. У ній дуже тісно, ​​так як велика кількість народу зібралося під її куполом. Люди стоять на колінах і моляться. Ви піднімаєте голову вгору і бачите замість купола небо, всіяне зорями, серед яких пливе місяць яскраво-червоного кольору. Чим ближче стає цей місяць, тим сильніше ви відчуваєте страх, здається, ще трохи, і він впаде з висоти прямо на голову людей, що моляться — цей сон є передвісником жopстокого, кpoвопролитного релігійного конфлікту. Швидше за все, ви станете його свідком, а не учасником.

Побачити уві сні, як ви допомагаєте реставрувати старовинну церкву, — знак того, що наяву всі старі образи будуть забуті, і ви зможете відновити колишні відносини з близьким вам людиною.

Сонник Нострадамуса

Церква — Символ культурного процвітання, духовності, чистоти.

Бачити уві сні білосніжну церква з золотими куполами — віщує культурний розквіт країни, моральних і духовних її основ, загальне єднання.

Сон, в якому ви побачили зруйновану церкву, означає хворобу і моральні страждання.

Якщо уві сні ви присутні на церковній службі, то в реальному житті ви будете відчувати докори совісті.

Будувати уві сні церквy — ваше прагнення до пізнання буде винагороджено сторицею.

Побачити уві сні церквy, оповиту змією, — поганий знак. Це загроза людству, так як всі людські цінності будуть знищені злом.

Якщо уві сні ви побачили на церквi замок — будьте обережні! Ваші замкнутість і схильність до самотності можуть відштовхнути від вас близького і дорогого вам людини.

До чого сняться Церковні дзвони — Вас чекає щось приємне.

Джерело.