fbpx

«Спалила!»: Мама Потапа розповіла всю правду про стосунки сина з Каменських

«Настя — муза Льоші не тільки в творчості, а й по життю!» — розповіла в бесіді з «КП» в Україні» зіркова мама репера.

У свої 58 років колишня чемпіонка світу з підводного плавання Люся Потапенко виглядає просто карколомно — підтягнута і струнка, завжди з посмішкою на обличчі. Зізнається нам: секрет — в щоденних заняттях спортом. Ось уже 18 років поспіль вона працює персональним тренером і інструктором групових занять в елітному клубі на Печерську «Киевспортклуб» (там же можна потренуватися під наглядом головного силача країни Василя Вірастюка, — ред.).

Коштують заняття недешево: річний абонемент для дитини обійдеться в 8000 гривень, персональні тренування — 300 гривень. «Я вже пенсіонерка, але для підтримки зовнішнього вигляду і для власного задоволення займаюся педагогічною діяльністю, — розповідає «КП» в Україні» Люся. — Коли я пропливаю півтора кілометра — у мене все в житті виходить: і страви смачні, і особистому фронті, і на роботі.

Всі діти, яких я виростила за 18 років, навіть їдучи в іншу країну мені дзвонять, щоб висловити слова подяки: «Люсечка, як добре, що ми навчилися завдяки вам ні від кого не залежати. У нас є там басейн, і ми знаємо, що і як робити, нам це дуже допомагає».

Люся визнається, що шалено горда сином, який за останній рік скинув більше 10-ти кілограм: «До фізичної досконалості я ставлюся так само, як і до професійного — Альоша адже публічна людина, і на сцені повинен бути еталоном для наслідування. По іншому ніяк! Але син рідко приходить до нас поплавати, а ось внука-другокласника Андрійка я треную постійно.

Після кожного заняття роздаю дітям цукерки — замість оцінок, і вони мені кажуть: «Спасибі, Люсечка!» А я додавала: «Дорога!» І діти думали, що це ім’я та по батькові. Андрюша точно так же мене називав, але зараз, подорослішавши, хоче вже називати мене бабусею. Хоче сказати іншим дітям — Люсечка-дорога це для всіх, а для мене — моябабуся. Ось такі дрібниці мене дуже радують.

Люся Потапенко зазначає, що і син дуже пишається нею:

— Мені коли говорять: «Так Льоша — ваш син?» Я відповідаю: «Ні, це я мати!» Якось він мені сказав: «Повірити не можу, що ти моя мама» — а я відповідала з підколкою: «А я не можу повірити, що ти мій син — лисий пузатий». А зараз дивлюся на нього з гордістю: «Ти лисий, сeксyальний мачо!» Він щасливий, що у мене є можливість самореалізації і що я ні від кого не залежу, що я енергійна і затребувана.

Не можу сказати, що він мене з приклад бере, але йому подобається мій уклад життя. А ось з кого Льоша бере приклад — так це Настя. Жінка, яка знаходиться поруч, теж, напевно, йому не говорила — мовляв, давай, схудни. Вона просто робила свою справу, придбала відмінну форму, про яку мріяла і стала для нього прикладом. Він теж не дурень — зрозумів, не можна інакше і зайнявся собою.

Настя — його муза у всіх сенсах цього слова. Не тільки творча — але і по життю. Вона чудова людина. Знаєте, я купувала яблучка у старенької бабусі і запитала її: «Такі красиві, а смачні?» — «Оце дитя запам’ятай — Пожалуйста зверху, таке й Всередині». Так ось Настя — така ж: зовні настільки ж красива, як і всередині. Вона цілісна і справедлива дівчина, розумна, справжня жінка. А головне — у неї красива душа.

You cannot copy content of this page