– “Сперечаємось на 10 тисяч гривень, що він і від тебе піде?” – Заявила мені одного дня колишня дружина мого чоловіка. Я їй не повірила, але ввечері мене чекала не дуже приємна розмова з чоловіком

Я була заміжня, благо перший шлюб розпався, так і не розпочавшись, можна сказати. Прожили разом всього 3 місяці, не зміг мій перший чоловік витримати сімейних обов’язків. Все по друзях, дівчатам, клубах, барах бігав, а вдома з’являвся лише для галочки. Ну раз хочеться йому гуляти, то і нехай гуляє. Зараз у мене найкращий чоловік! І неважливо, що і хто у нього був до мене.

Але виявилося, що до мене у нього була одна особа, якій вже дуже цікаво, хто я така. До мене на роботу позавчора завалилася одна дівчина. Приємної зовнішності, молоденька.

– Так ось на кого він мене проміняв. Ясно, Діма зовсім розучився розбиратися в жінках. – Заявила вона.

– Вибачте, ви хто така взагалі? – Здивувалася я.

– А Діма хіба не розповідав? Мене Настя звуть, він розлучився зі мною півроку тому! Втім, скоро і тебе чекає така ж доля.

– Мені якось не цікаво, хто у мого чоловіка був до мене, хоч Мадонна. – Спокійно відповіла я.

– А даремно! – Заявила колишня дружина чоловіка. – Слід поцікавитися, що тебе чекає далі.

– Послухайте, ви навіщо до мене прийшли? Щоб я розлучилася зі своїм чоловіком? Не дочекаєтесь. – Настя мене почала виводити з себе. Поведінка у неї була зухвала.

– Дочекаюсь, і швидше ніж ти думаєш, – Заявила вона. – Сперечаємось на 10 тисяч, що він і від тебе піде?

– Не буду я з вами сперечатися, і взагалі, я на роботі. Якщо зараз же не підете, я викличу охорону.

– Я тебе попереджала! Краще сама піди від нього, а не то потім ридати будеш. А я дивитися і радіти.

Ну і зіпсувала вона мені настрій, звичайно. Ще й сперечатися зібралася зі мною. Ненормальна якась. Хоча, насіння сумнівів вона посіяла і до кінця робочого дня я тільки й думала про те, що чоловік може мене залишити. Увечері я вирішила запитати Діму, чому перші два його шлюби розпалися.

– Тобі ж було нецікаво?

– Так. А ось зараз я хочу дізнатися. Раптом ти від мене втечеш, – Намагалася я видати це як жарт, але вийшло дуже погано.

– Дивно все це, звичайно. Щось трапилося?

– Так, – сказала я правду. – До мене на роботу сьогодні приходила Настя, твоя колишня дружина. Я була здивована від неї, звичайно. Той ще екземпляр. Але вона була готова посперечатися на 10 тисяч зі мною, що ти від мене підеш точно так же, як і від неї, як і від першої своєї дружини.

– А чому я розлучався з ними, вона не сказала?

– Ні.

– А варто було б запитати.

– І чому ж?

– Ну ось будеш ти наліво ходити, як вони. І при всьому цьому нахабно брехати в очі мені, тоді точно піду, можеш не сумніватися. – Заявив жорстко чоловік, – Дружина, вона або тільки моя, або інших мені не треба.

Тут я заспокоїлася, тому що ходити я точно не збираюся.

– Слухай, Дім. А може варто було з нею посперечатися на 10 тисяч? – Розсміялася я.

Звичайно я вірю чоловікові більше, ніж його колишній дружині. Напевно просто помститися йому захотіла. Хоча і сама винна. Які ж все-таки люди бувають на світі! Аж противно стало.

Фото ілюстративне з вільних джерел