fbpx

Сповідь утриманки: Все починалося як в казці – ми познайомилися з ним випадково в магазині – мені нещодавно виповнилося тільки 25, він старший більш як на 10 років і у нас закрутився бурхливий роман з щедрим чоловіком

Таким постав перед розлученою з дитиною молодою жінкою – багатий чоловік, волею долі з яким їй довелося зустрітися.

Цю історію мені довелося спостерігати на роботі, а потім коли казочка завершилася – сама учасниця розповіла мені подробиці цієї, на перший погляд чарівної історії.

Дана красуня працювала на низькооплачуваній посаді і жила в кімнаті – точніше в квартирі, в якій проживав її колишній чоловік зі своїми батьками.

Що їй там тільки не довелося пережити – це вже окрема історія для іншого оповідання, чого варто було її згадка, коли вона розповідала, що спала на одному ліжку з донькою в маленькій кімнаті в якій взимку було дуже холодно.

Коли вона познайомилася з багатим чоловіком, їй було все одно, так як жити з колишніми родичами в квартирі було нестерпно, на роботі на якій вона просиджувала з 8 до 17 годин платили дуже мало – цього тільки вистачало, на прожиток і необхідні речі.

А її новий кавалер – запропонував їй переїхати в окрему квартиру, яку він для неї буде орендувати – велику – трикімнатну, щоб дочка проживала в окремій кімнаті і не заважала йому приїжджати і як самі розумієте – чим там займатися.

Вона погодилася і як їй здалося – вона спіймала удачу. Він її брав з собою на всякі рибалки і полювання. Вона знала, що він людина одружена і у нього є діти, але була рада такій турботі. Як ви самі розумієте – всі риболовлі закінчувалися виїздом на турбази, природу з ночівлею, випивками і гулянками.

Її кавалер займав високу посаду в адміністрації нашої області – у нього була службова машина з водієм – і він її часто підвозив і забирав з роботи, а вдома говорив, що у нього багато справ по роботі.

Але ось на свято – Новий рік – вона завжди була одна з донькою, так як її кавалер на всі свята повинен був бути з офіційною сім’єю.

Подарунками він її закидав – дарував золото, одяг, наприклад я пам’ятаю як вона хизувалася перед колегама, що купив їй чоботи, які коштують більше, ніж вона заробляє за місяць.

Вона жила, ні про що не думала – вважала, що так буде тривати до старості. Але доля розпорядилася інакше …

Він знайшов іншу, молодшу і став з нею крутити роман, а цю забув.

Ось тут і відбулися в її житті круті зміни – вона звикла жити, ні про що не замислюючись, а зараз її зарплати після сплати за квартиру, в якій вона звикла жити – майже ні на що не вистачало.

Вона продала все золото і прикраси, які їй подарував колишній «господар». Гроші швидко скінчилися. І вона переїхала жити в кімнату, в квартирі на 3 господарів. Це був не гуртожиток, а квартира в звичайній «хрущовці».

Слава богу – дочка у неї підросла і почала працювати. Їй самій теж пощастило: дісталася невелика спадщина – ось так і з’явилася у неї кімната в якій вона з донькою проживає.

Тримається вона за роботу, на якій платять не дуже багато, а що робити – нічого вона толком не вміє, молоді роки пролетіли швидко, їх – уже не повернути.

You cannot copy content of this page