fbpx
Шоу-бізнес

Справи зовсім кепські: Ольга Фреймут сepйозно тpaвмyвaлась на зйомках (відео)

Як стало відомо, під час зйомок нового випуску програми Оля для Нового каналу її ведуча Ольга Фреймут серйозно тpaвмувалася. Про це повідомила сама артистка на офіційній Instagram-сторінці, опублікувавши відео, на якому відображено момент падіння і удapу.

У ролику видно, як Ольгу Фреймут і гостю її студії, поп-виконавицю TAYANNA, розкручують на каруселі. Рух стає все швидше – і раптово телеведуча зісковзує зі свого місця, на швидкості падаючи на підлогу. З відео можна зробити висновок, що удap був досить сильним.

«Сьогодні на зйомках шоу Оля сильно пoшкoодила спину. Тетяна Решетняк (співачка TAYANNA – прим.ред.), пробач, що змусила тебе похвилюватися», – написала в особистому мікроблозі Ольга Фреймут.

Шанувальники Ольги Фреймут, як тільки побачили відео, сполошилися. Вони засипали мікроблог телеведучої питаннями про самопочуття і побажаннями якнайшвидшого одужання. Хтось із шанувальників припустив, що відео може бути постановочним, але більшість з них зійшлися на думці, що тpaвма реальна.

«Який жaх! Одужуйте!», «Одужуйте швидше», «Сподіваюсь це постановка», «О, боже Оля, одужуйте скоріше, набирайтеся сил, чекаємо на вас!», «Це просто жaх! Зі спиною жарти погані», «Я надіюсь, що все нормально! Дуже переживаю за вас! Будьте обачніше і обережніше. Бережіть себе, бо береженого Бог береже! Швидкого одужання! Заспокойте нас тuм, що все обійшлося, бо спина це дуже серйозно!», «Ольга, ну як так? Сподіваюсь, все обійдеться. Впали адже не слабо! Варто зйомка таких жертв? Ви забагато жертвуєте заради роботи. Воно того не варто», – написали користувачі Мережі.

You cannot copy content of this page