Сприятливий час для весілля у 2018 році для кожного знаку Зодіаку

У 2018 році нашим життям правитиме Жовта Земляна Собака – знак консервативний, чесний і відкритий, який тяжіє до традиційних сімейних цінностей і свято шанує підвалини. Період, коли світом править даний тотем, як не можна краще підходить для створення нового сімейного осередку.

По суті Собака не просто захищає закоханим серця, але і всіляко підтримує реєстрацію офіційного шлюбу. Проте, символ 2018 року потребуватиме, щоб ви дотримувалися певних правил.

Весілля повинне відрізнятися вишуканістю і проходити в тісному колі, що складається з родичів і найближчих друзів. А ось тринькання, надмірності і химерність тотем не вітає. До числа табу відносяться торжества, влаштовані на позикові кошти, так що постарайтеся заздалегідь зібрати потрібну суму грошей

. Між іншим, камерні одруження стрімко входять в моду, так що ви можете не просто заощадити, але і виявитися на вершині весільної моди зразка 2018 року.

У шлюбі, укладеному в рік Собаки, яскраво виражена схильність партнерів до компромісних рішень. Тотем року зробить так, щоб ви зуміли зрозуміти потреби коханої людини і піти на жeртву на користь його інтересів. Такий союз стане прикладом для наслідування! Відносини в парі завжди будуть теплими і душевними.

Комусь може здатися, що таким партнерам не вистачає яскравих моментів і бурхливих емоцій, але не всі женуться за італійськими пристрастями, віддаючи перевагу над ними стабільному життю, позбавленому гострих кутів і конфліктів.

Читайте також: Весільні річниці та їх назви від 0 до 100 років

Вибираючи місяць для торжества, не забудьте, що в 2018 році найбільш вдалими для одруження будуть четвертий, п’ятий, сьомий, десятий і одинадцятий місяці від моменту вашого народження. Звичайно, для кожного знака зодіаку 2018 рік має свої попередження і поради щодо створення сім’ї, так що давайте розберемо всі нюанси і дізнаємося, що радять астрологи!

Прогноз для ОВНА

Народжені під знаком Овна можуть сміливо планувати весільні торжества в 2018 році. Їх союз просто приречений на щастя і гармонію! Зірки попереджають: для Овнів даний період стане відмінним шансом на укладення довгострокового партнерства, причому з людиною, який стане для них ідеальною другою половинкою.

Як відомо, вимоги у Овнів зазвичай завищені, так що ловіть свій шанс: доля виявилася до вас просто дивно прихильною! Собака гарантує, що пара, утворена в цей час, буде жити в шлюбі, наповненому любов’ю, пристрастю і взаєморозумінням.

Головне, щоб партнери з перших днів спільного проживання розставили по місцях побутові моменти. Визначте, хто і яку роботу по дому може взяти в свої руки, щоб уникнути конфліктів і дрібних причіпок по дрібницях.

Серед найкращих періодів для весільних урочистостей астрологи називають червень, серпень і жовтень 2018 року. Чи не найкращими місяцями для весіль Овнів вважаються березень, грудень і лютий – зірки говорять, що в будинку будуть частенько виникати проблеми з електроприладами, а також конфлікти на грунті виховання дітей.

Прогноз для ТЕЛЬЦЯ

Тельці вже кілька років стоять на одній сходинці відносин. Астрологи рекомендують зараз же вирішити, чи збираєтеся ви продовжити рух в парі. Якщо ні, то відпустіть свого партнера.

Звичайно, Тельці за своєю суттю є досить практичним і розсудливим знаком, тому вам навряд чи захочеться відмовитися від людини, яка давно стала звичною і знайомою, однак пам’ятайте, що відносини без емоцій не принесуть щастя. Якщо ж вас лякає невелике розходження в темпераменті і світосприйнятті – сміливо створюйте родину.

Собака подбає про те, щоб ви з половинкою навчилися згладжувати гострі кути. До речі, створення сім’ї краще почати з співжиття без офіційної розпису – поки ви притреться і навчитеся перебувати на одній території, вам буде набагато комфортніше без штампа в паспорті. До кінця року ви з подивом відзначите, що шлюб зовсім не такий страшний.

Можливо, рішення подати заяву в ЗАГС дозріє вже в другій половині 2018 року. Тельцям, які зважаться на весілля, краще планувати його на серпень, жовтень або грудень, а ось вересневі і липневі одруження не рекомендовані – зірки говорять, що в такому союзі вам доведеться дуже часто залишати партнера одного, вирушаючи в далекі поїздки.

У підсумку життя може захмаритися ревнощами і сварками через безглузді підозр.

Прогноз для Близнюків

Представники даного знака непостійні по натурі, і для прийняття рішення про створення сім’ї їм зазвичай потрібен поштовх ззовні. Тотем 2018 року постарається підштовхнути Близнюків до цієї важливої ​​події. Навколо вашого партнера почнуть витися й інші претенденти на його серце!

Такий стан речей може відкрити Близнюкам очі на те, яке щастя вони можуть втратити. Зважившись на шлюб в 2018 році, ви відчуєте, як з плечей звалилася гора, а душу затопив стан гармонії. Наступні кілька місяців ви проведете в приємних клопотах, обдумуючи наряди, перший танець, оформлення залу і основну концепцію торжества.

До речі, астрологи радять не зволікати з народженням дітей – потомство, яке буде зачате в рік весілля, обіцяє вирости слухняним, розумним і щасливим у всіх починаннях.

У числі найбільш сприятливих місяців для вечірки Собака визначила вам травень, липень і листопад. У перші місяці весни і в зимову холоднечу варто утриматися від заходів такого роду – відносини через п’ять років шлюбу будуть характеризуватися прохолодою і згасанням пристрасті.

Прогноз для РАКУ

Раки будуть користуватися особливим покровительством Жовтої Собаки, адже цей знак сильно орієнтований на сімейні цінності і просто обожнює проводити час вдома. У 2018 року ви можете відчути непереборне бажання створити власну сім’ю і облаштувати затишне гніздечко.

Тим більше що астрологи прогнозують новий виток у розвитку ваших відносин, наповнених запалом і пристрастю цукерково-букетного періоду. Нарешті партнер зрозумів, наскільки важливо Ракам відчувати його підтримку і опору, так що сміливо починайте підготовку до торжества.

Не виключено, що момент весілля ви відзначите, чекаючи поповнення. Не лякайтеся такого швидкого розвитку подій, адже Собака подбає про те, щоб у вас було все необхідне.

Найкращими місяцями для укладення шлюбу астрологи називають липень, серпень і вересень. Для того щоб уникнути ризику довгого притирання і мінімізувати можливість отримання побутових трaвм, краще уникати урочистостей в лютому і травні.

Прогноз для ЛЕВА

Гордим Левам не так-то просто зв’язати себе узами з однією людиною. Навколо цих царствених осіб постійно в’ється рій шанувальників і залицяльників, готових віддати все, аби опинитися на місці їх поточного партнера!

Однак в 2018 році вам доведеться переглянути погляди на життя, якщо не хочете залишитися одинаком на довгі роки. Обтяженість відносинами супроводжується не тільки відповідальністю і утиском особистої свободи, але і дає величезну перевагу у вигляді домашнього затишку, підтримки близької людини і можливості залишити всі біди за межами місця, в якому вас завжди чекають.

Однак шлюб в 2018 році рекомендований лише тим Левам, які впевнені в своїх почуттях. Решті краще просто з’їхатися на одній житлоплощі, щоб перевірити відносини протягом ще декількох місяців.

Леви, які зберуться гуляти весілля, повинні робити це в липні, серпні або листопаді – шлюби, укладені в ці місяці, будуть характеризуватися вірністю партнерів. Не варто призначати торжество на вересень, березень і грудень – астрологи кажуть, що в такому союзі буде підвищено ризик постійного переділу сфер впливу.

Прогноз для ДІВИ

Для Дів настає не найсприятливіший період для створення сім’ї. Цілком можливо, що в 2018 році самотні представники даного знаку зустрінуть людину, з якою миттєво поринуть у вир пристрастей, що зовсім не типово для прагматиків-Дів.

Проте, поспішність в цьому відповідальному рішенні буде зайвою – скоростиглий союз може ознаменуватися швидким розлученням через відмінності в інтересах і світосприйнятті. Астрологи рекомендують Дівам не квапити природний хід речей і насолодитися періодом залицянь.

Якщо ви давно перебуваєте в парі і звиклися з звичками свого партнера, можете пожити разом пару-трійку місяців, і тільки після цього планувати радісну подію. До речі, не намагайтеся заощадити на весіллі, замовляючи їжу і прикраси дешевше – високий ризик, що сумнівні постачальники привезуть вам декор і страви, які не відповідають очікуванням.

У числі найбільш сприятливих місяців для весілля астрологи називають квітень, жовтень, листопад і грудень. А ось літні місяці зірки рекомендують обходити стороною – в такому союзі буде високий ризик зайвої уваги до партнера від давніх пасій.

Прогноз для ТЕРЕЗІВ

Терези – особистості, які відрізняються непостійністю і навіть деякою легковажністю в стосунках. Продумане рішення про шлюб вони приймають не так-то просто. Інша справа – миттєві імпульси. Ось в цьому відношенні Терезам точно немає рівних, адже вони можуть побігти в ЗАГС і після декількох годин знайомства.

У 2018 році імпульсивність і емоційність краще засунути на дальню поличку, так як Собака навряд чи буде сприяти союзу, не перевіреному часом і почуттями. Терези, у яких є давній і коханий партнер, можуть призначати дату торжества – тотем 2018 року дає добро на шлюб людей, що встигли обтесатися в парі.

Більш того – ексцентричні Терези є єдиним знаком, якому на весіллі будуть прощені деякі надмірності. Собака крізь пальці подивиться на те, що ви вирішили влаштувати бенкет на 200 чоловік, організували банкет в заміському маєтку або влаштували виїзну царемонію в середньовічному замку.

Щоб шлюб був вдалим, варто планувати вечірку в серпні, вересні або грудні. Червень і липень знаходяться в 2018 році під зоряною забороною, так як пари, утворені в цей час, будуть часто сваритися.

Прогноз для СКОРПІОНА

Скорпіон – знак, який від природи володіє особливою пристрастю натури. Однак на перше місце він ставить не любов до партнера, а особисту свободу і незалежність, тому часто відносини Скорпіонів закінчуються в той момент, коли в повітрі починає витати тінь весільних дзвонів.

Астрологи кажуть, що мало хто з представників даного знаку дозріє в 2018 році для укладення шлюбного союзу, а всі зусилля партнера будуть натикатися на стіну відчуження. Проте, астрологи рекомендують волелюбним Скорпіонам ретельно обміркувати думку про створення нового осередку суспільства.

Через невиправдане себелюбство ви можете втратити людину, яка змогла б зробити вас щасливим. До речі, торжество найкраще організувати в ретро-стилістиці – естетика Вікторіанської епохи як не можна краще підходить Скорпіонам.

Вибираючи час для укладення шлюбу, зверніть увагу на березень, квітень і червень – союзи цих місяців будуть розквітати з кожним роком. У вересні та жовтні весілля краще не призначати – астрологи кажуть, що в цей період загострюються ризики зіпсувати торжество, адже будь-яка справа буде валитися у Скорпіона з рук.

Прогноз для СТРІЛЬЦІВ

Стрільцям в 2018 році самі зірки натякають, що пора відмовитися від холостяцького життя і створити щасливу пару на довгі роки. Одиноким представникам знака астрологи обіцяють зустріч з вельми гідною людиною, яка зможе розділити ваші переконання і мрії. А вже Собака подбає, щоб в організації торжества вас супроводжувала удача.

Стрільцям, які давно вже живуть з партнером неофіційно, пора порадувати половинку своєю готовністю зареєструвати стосунки в РАГСі – кращого подарунка від вас коханій людині і не треба. До речі, небесні світила кажуть, що потрібно організувати камерне весілля.

Незважаючи на всю любов до показухи, Стрільцям не варто розпорошувати кошти на вечірку. Цілком можливо, що Собака посприяє вдалій операції з придбання власного житла.

Сприятливими місяцями для одруження астрологи називають липень, листопад і грудень. Навесні ж від розпису варто відмовитися, так як шлюб, укладений в цей час, може довго бути бездітним. Однак якщо ви ще дуже молоді і не збираєтеся заводити малюків протягом найближчих років, можете вибирати будь-який місяць.

Прогноз для КОЗЕРОГА

Людям, народженим під знаком Козерога, пора припинити кар’єрну гонку і задуматися про особисті стосунки. У гонитві за посадами і грошима ви зовсім забули, що з дня на день повертаєтеся в порожній і холодний будинок. Нескінченні романи поступово перетворюють вас в закінченого холостяка.

Ви й не помітите, як залишитеся єдиною самотньою людиною в середовищі щасливих подружніх пар. Всі проблеми можуть почекати, тим більше що ваш партнер дійсно любить і цінує вас без прив’язки до матеріальних благ. Собака говорить, що як тільки Козеріг створить сім’ю, у нього відкриється друге дихання для найнеймовірніших досягнень.

Проте, такий сприятливий прогноз астрологи склали лише для давніх пар. Якщо ви познайомитеся з пасією тільки в 2018 році, максимум, що варто робити – це пожити разом, щоб перевірити сумісність характерів.

Зірки говорять, що найкращими періодами для одружень будуть літні та осінні місяці – такий союз придбає особливу теплоту і чуттєвість. А ось взимку і навесні від походу в ЗАГС краще відмовитися, щоб не спровокувати ризики довгого проживання на орендованій квартирі.

Прогноз для ВОДОЛІЯ

Представникам даного знака астрологи обіцяють рік, в якому вони навряд чи зважаться на зміну сімейного статусу. Ці прагматичні особистості занадто серйозно ставляться до будь-яких рішень, не люблять зайвих зобов’язань і занадто цінують особисту свободу.

Однак Жовта Собака обіцяє, що парам, які встигли пройти Крим, Рим і мідні труби, потрібно поквапити події, поки відношення не занурилися в фазу повного застою. Водоліям, які впевнені в щирості почуттів, слід підтвердити їх на практиці. Особливе застереження астрологів стосується організації торжества.

У 2018 року вам підійде невибаглива церемонія з малою кількістю гостей. А ось на нарядах і фотографі заощаджувати не варто. Розгляньте варіант весілля в класичному стилі – в 2018 році він знову увійде в моду.

Найсприятливішим місяцем для весілля буде червень – пари, утворені на початку літа, будуть жити довго і щасливо, якщо зуміють грамотно розподілити обов’язки по дому. Чи не найкращим періодом для урочистостей астрологи називають зиму – в такому союзі підвищується ризик зрад.

Прогноз для РИБ

Влюбливим Рибам кожен новий партнер здається людиною, якого вони чекали все життя, однак одружуватися ці волелюбні особистості не поспішають. Їхні стосунки завжди побудовані на максимальній свободі і можливості в будь-який момент занятися виключно своїми справами і хобі.

Собака попереджає: пора стати мудрішими і розсудливим, адже кохана людина не може нескінченно чекати, коли ж ви нагуляєтеся. Одиноким Рибам рік обіцяє безліч романтичних зустрічей, які навряд чи приведуть до шлюбу.

Але якщо ви зумієте протриматися з новим партнером кілька місяців, астрологи рекомендують уважніше придивитися до людини, яке готове так довго терпіти ваші витівки. Спробуйте проводити спільні вихідні або частіше вибиратися на відпочинок удвох. Цілком можливо, що до кінця року ви зміните своє ставлення до питань шлюбу.

Риби, які зважилися на зміну сімейного статусу, можуть вибрати відповідний день в весняні або літні місяці, або в першій половині осені. Причому урочистості найкраще організувати в місці, де є джерело води. Навіть якщо не вистачає грошей на заміську садибу зі ставком, вибирайте ресторан з фонтаном.

Решта місяців 2018 року не такі сприятливі – шлюб, укладений взимку або пізньо восени, може супроводжуватися частими сварками на побутовому грунті.

Джерело.