fbpx

“Стaра тoвста свиня”: на Лоліту з лайкою напав чоловік

На співачку Лоліту Мілявську з різкою критикою напав у мережі творець благодійного проекту “Жизнь.ДД” (Життя після дитячого будинку) Максим Данилов.

Як пише “Дни.ру”, чоловік, який і сам є колишнім вихованцем дитбудинку, опублікував у “ВКонтакте” коротке звернення до Лоліти зі звинуваченнями в ганебному чорному піарі.

“Лоліто, ти займаєшся чорним піаром. Ти ганьбиш не тільки себе, але і весь шоу-бізнес. Ти в своєму віці виступаєш перед публікою в трyсах. Ти стaра тoвста свиня!” – різко заявив він.

У кінці свого відеозвернення Данилов дав співачці пораду – вийти на пенсію і зайнятися по-справжньому добрими справами. Чому раптом чоловік вирішив розкритикувати артистку і що він мав на увазі під словами про чорний піар, поки невідомо.

Читайте також: “Я не кpисa і не сyкa”: Українська співачка нагадала Могилевській про зв’язок із Януковичем (фото, відео)

Однак, як зазначає джерело, раніше сама ж Лоліта згадувала Максима Данилова. Співачка нібито публічно захоплювалася чоловіком, його діяльністю і закликала чиновників звернути увагу на його ініціативу.

Джерело.

You cannot copy content of this page