“Старіючий невдаха”: Пугачова влаштувала в мережі скандал з продюсером через “Новорічний вогник”

Алла Пугачова, яку нещодавно звинуватили в плагіаті, поскандалила з відомим продюсером Максимом Фадєєвим через “Новорічний вогник”.

Своє невдоволення вона висловила в Instagram-акаунті Фадєєва.

Так, у своєму блозі продюсер запитав у підписників їхнє ставлення до “Блакитного вогника”, адже раніше глядачі вимагали показувати не Пугачову, а молодих і талановитих артистів.

“Ну ось вже пройшов рік з тих пір, як піднялася хвиля громадського невдоволення щодо новорічних “вогників”. І протягом всього цього року телевізійні боси обіцяли нам, що в прийдешньому році все зміниться, і нові передачі вже не будуть схожі на те, що вироблялося каналами раніше. Мені просто стало цікаво – а чи дійсно щось змінилося? Хто дивився ТБ у святкову ніч, поділіться враженнями. Вийшли “вогники” на новий рівень і чи сподобалося вам взагалі?” – запитав Фадєєв.

Читайте також: “Це мерзенно і низько”: у мережі з розмахом розгромили номер “95 Кварталу”

У коментарях до цього посту Пугачова написала, що продюсер “бурчить, як старіючий невдаха”.

“Що ти все бурчиш, як старіючий невдаха. Нудно тобі на Балі? Не “мути”, не говори, а йди і зміни все, зроби крутіше. Тільки обіцяєш. Кажу тобі це з любові до тебе і твоєї творчості. Ти геній. Займайся своєю справою. Це у тебе круто виходить. З Новим роком! Пугачова Алла”, – написала артистка.

Деякі підписники Фадєєва погодилися із висловом Пугачової і зазначили, що потрібно не тільки критикувати, але і робити кращий продукт.

Ну вот уже прошёл год с тех пор, как поднялась волна общественного недовольства в отношении новогодних «огоньков». И в течение всего этого года телевизионные боссы обещали нам, что в наступающем году все изменится, и новые передачи уже не будут похожи на то, что производилось каналами раньше. Мне просто стало интересно – а действительно ли что-то изменилось? Кто смотрел ТВ в праздничную ночь, поделитесь впечатлениями. Вышли «огоньки» на новый уровень и понравилось ли вам вообще?

Публикация от MAXIM FADEEV (@fadeevmaxim)Джерело.