Старша дочка Меладзе відгуляла шикарне весілля у Марокко (фото, відео)

Старша дочка відомого російського співака Валерія Меладзе, 25-річна Інга, вийшла заміж за 25-річного марокканця Нурі Вергезе. Про це передає Super.ru.

“Старша дочка Валерія Меладзе Інга відсвяткувала весілля у Марокко. Перший танець подружжя виконали під баладу батька нареченої – Валерія Меладзе. Як подружок нареченої Інга вибрала рідних сестер – Софію та Аріну!” – сказано в повідомленні.

Зазначимо, що офіційне оформлення шлюбу відбулося ще в січні 2017 року в Кембриджі, а ось пишне свято було перенесено на жовтень.

Весілля Інги і Нурі було організоване в шикарному п’ятизірковому готелі в Марракеші. На торжестві зібралися численні друзі молодят, а також знамениті родичі нареченої, передає “Старх”.

Читайте також: “Їхні вчинки – просто гидота!” Шоу “Зважені та щасливі” залишила пара скандалістів

Одним із найбільш чутливих моментів весілля стала промова клятви вірності перед друзями і родичами. Багато гостей ледве стримували сльози, спостерігаючи за молодятами.

Церемонія проходила на чотирьох мовах – російською, французькою, англійською та арабською. Родичі молодят спеціально привезли коровай з Москви, щоб дотримати весільну традицію.

👼👼👼 #ИнгаМеладзе #ВалерийМеладзе #VERGLADZE

Публикация от V A L E R I Y M E L A D Z E (@vvmmeladze)

Nouri & Inga let all your dreams and hopes come true! #VERGLADZE

Публикация от Nino Eliava (@ninoeliava)