fbpx

Старша сестричка: Лілія Ребрик вперше показала фото своїх двох донечок (фото)

Нещодавно відома телеведуча Лілія Ребрик стала мамою.

У неї народилася ще одна донька.

Читайте також: Як рeвнuва дружина хoтiла кохaнку прoвчити

Лілія Ребрик відзначала, що вся сім’я дуже чекала нового члeна сім’ї.

А зараз Лілія Ребрик опублікувала перше спільне фото зі своїми дочками і розповіла, як її старша дочка поставилася до появи молодшої дочки:

“Що може бути прекрасніше. На наше запитання: “Діася, ти ж не боїшся, що любові й ніжності до тебе з появою Поліни стане менше?“ Діана впевнено відповіла: “Ні, її стане більше, адже в нашій родині стало на одну людину більше, а значить і любові буде ще більше!“ Діана так ніжно ставиться до своєї сестрички. Стільки турботи, ласки й участі в усьому. І тепер – наша задача, як батьків, не перетворити Діану одразу на дорослу. Так важливо, щоб вона все одно залишалася маленькою, все одно була дитиною, незважаючи на статус “старшої сестрички“.

Що може бути прекрасніше… ❤❤❤❤ На наше запитання: “Діася, ти ж не боїшся, що любові й ніжності до тебе з появою Поліни стане менше?» Діана впевнено відповіла: «Ні, її стане більше, адже в нашій родині стало на одну людину більше, а значить і любові буде ще більше!»👨‍👩‍👧‍👧. Діана так ніжно ставиться до своєї сестрички. Стільки турботи, ласки й участі в усьому… І тепер- наша задача, як батьків, не перетворити Діану одразу на дорослу. Так важливо, щоб вона все одно залишалася маленькою, все одно була дитиною, незважаючи на статус «старшої сестрички». А у вас, як старшенькі зустрічали молодшеньких??? Пишіть може якісь цікаві свої спостереження… #сестрички #дикасімейка #насвжечетверо

Публикация от Лілія Ребрик (@liliia.rebrik)

Джерело.

You cannot copy content of this page