fbpx

Старий священик навчив мене робити три речі, коли виходиш з дому. Дуже прикро, що зараз цього ніхто не робить

Шкода, сьогодні такого ніхто не робить. Жив на світі старець, у нього було багато дітей і онуків. Він володів життєвим досвідом і великою мудрістю. Старий повчав своїх онуків, наставляв їх, розповідав їм про своє життя і уроки, які засвоїв з нього.

Одного разу старший онук запитав діда:

– Як Ви змогли зберегти такий спокій? Ви ж стільки всього пережили!

– Дорогі мої, я завжди намагався оберігати своє серце від спокуси. Коли я був молодий, старий священик навчив мене робити три речі. Кожен день, виходячи з дому, я робив ось що:

По-перше, я піднімав очі до небес, щоб пам’ятати: там мій Отець Небесний, Він спостерігає за мною, захищає і направляє мене.

По-друге, я опускав погляд до землі – в цей момент я усвідомлював, як мало місця потрібно для моєї могили.

Читайте також: Вона ридала від сорому і болю, брат розірвав футболку і якби не сусідка, сталося б найгірше. А потім ще й чоловік накинувся, мовляв, шури-мури з братом крутить і діти на нього схожі

По-третє, я звертав свій погляд на хворих, кривих, сліпих, глухих, жебраків, голодних, безпритульних і наповнювався вдячністю за те, що маю.

Ось так, діти мої, мені вдалося перенести всі труднощі та злигодні, залишитися щасливим і безтурботним. Я прожив з Богом у світі, чого і вам всім бажаю.

Історія старця дуже повчальна! Багатьом людям варто було б прислухатися до порад мудрого священика.

You cannot copy content of this page