«Стоп! Як 5 тижнів? Це ж виходить, що… » – думки в голові перетворилися в якусь кашу. Я увірвалася в кабінет лікаря під хор обурених жіночих голосів: – Ви впевнені, що термін саме такий? Можливо, 3 тижні? Вже було не так радісно

– Приблизний термін – 5 тижнів, – сказала мені лікарка, чим нітрохи не здивувала.

– Дякую, – зраділа я. І на крилах любові вилетіла з кабінету.

«Стоп! Як 5 тижнів? Це ж виходить, що … » – думки в голові перетворилися в якусь кашу. Я увірвалася в кабінет лікаря під хор обурених жіночих голосів: – Ви впевнені, що термін саме такий? Можливо, 3 тижні?

– Так, я впевнена.

– Твою ж … – вилаялася я.

Поки йшла додому в моїй голові потихеньку почала вимальовуватися невтішна картина. Ми з чоловіком вже давно намагаємося народити дитину. І все ніяк не виходить. Начебто обоє здорові, а в результаті нічого. Кажуть, що все від нервів. Ну, ми порадилися, і вирішили, що мені потрібно з’їздити відпочити. Чоловік, на жаль, не зміг поїхати зі мною – занадто багато роботи. І я взяла з собою подругу, та сильно не опиралася.

І ось прилетіли ми з нею в Таїланд: сонце, пляжі, всі справи. І, в один з вечорів, ми, сидячи в одному ресторанчику, пристойно так підпили. А, як відомо, жінок в такому стані тягне на пригоди. Може і не всіх, але нас потягнуло. Ну ось і знайшли ми собі два дуже навіть симпатичних (а може нам тоді так здалося) пригоди. І, чи то це коктейлі, чи то природа, хто ж зараз розбере. Загалом, сталося те, що мало статися – я зрадила чоловікові. Це, безперечно, принизливо. І немає мені прощення!

Від чоловіка цей факт я вирішила приховати, зрозуміло. Прилетіла додому щаслива, відпочила. І ми, з новими силами взялися за стару справу. І, о диво! У нас буде малюк! Тільки от є одне «але» … Одне «але», яке вже неможливо виправити. Судячи з результату УЗД, я завагітніла там, в сонячному Таїланді від, як мені тоді здалося, цілком симпатичного «пригоди».

Не знаю тепер, що і буде. Мені дуже хочеться вірити, що моя страшна таємниця ніколи не буде розкрита. І наш малюк виросте в повній і щасливій сім’ї. А уявляєте, якщо він народиться схожим на тайця … або тайку … Ніколи мені ще не було так страшно.