Свекруха сказала, що вона залишає квартиру своїй дочці, а сама прийшла до нас жити, але тут я вже встала на диби. Але добре, що все добре закінчилось

Я вийшла заміж за Артема, коли вчилися на четвертому курсі інституту, а Артем його в тому ж році закінчив і його відразу ж запросили в юридичну контору на роботу. Жили ми в орендованій квартирі, так як купити квартиру, у нас не було коштів, вірніше були у моїх батьків, але я хотіла просити, ми мали всього досягти самі. Коли я закінчила інститут, мене запросили працювати в ту ж юридичну фірму. Через рік мене підвищили на роботі, і ми змогли взяти квартиру в іпотеку. Це була двокімнатна квартира, і я думала, що нам цього вистачить на все наше життя.

Коли ми виплатили останній платіж, у мене не стало батьків. У них був свій бізнес – мама володіла кількома салонами краси, і це все перейшло мені у спадок. Я звільнилася і стала продовжувати справу моїх батьків. Мені було дуже важко розібратися з назвами фарб з дозуванням, як це все розраховується, але я попросила свою кращу подругу допомогти мені трохи розібратися і вона мені дуже допомогла. Ми на той момент виручили одна одну, вона була без роботи, я їй платила, а вона мені допомогла в усьому.

У моїх батьків залишилася велика квартира і заміський будинок. Ми вирішили свою квартиру здавати, а жити в квартирі батьків, вона у них була простора, дворівнева, вони її не так давно купили, зробили ремонт, купили меблі, побутову техніку. Мені моїх батьків дуже не вистачає, у мене з ними були хороші стосунки. Попросила чоловіка, щоб він теж звільнився і допомагав мені з бізнесом, але він сказав, що допомагати буде, а звільнятися – ні. Потім я завагітніла, ми були щасливі.

У мого чоловіка є рідна сестра Карина, вона теж закінчила юридичний вуз, але не пропрацювала за фахом жодного дня. Вона влаштувалася в якусь фірму секретарем, там платили хорошу зарплату, і вона була цьому рада. Коли родичі чоловіка дізналися, що у нас є дві квартири і будинок, почали заводити при зустрічі одну і ту ж пісню.

Карина хотіла жити окремо від мами, а на оренду житла їй грошей не вистачало, от вона і подумала, що ми їй віддамо одну квартиру – а я і чоловік були проти цієї затії. І тоді свекруха сказала, що вона залишає квартиру своїй дочці, а сама приходить до нас жити, але тут я вже встала на диби. У нас зі свекрухою хороші відносини, але жити разом з нею під одним дахом, я не хотіла і не буду. Чоловік, спасибі йому велике, мене почув, зрозумів і відмовив своїй мамі. Вона образилася і повернулася в свою квартиру – вони не ладнають з дочкою, але я навіть не хочу знати чому. Це не моя сім’я і мене це не стосується.

На нашій сімейній нараді, ми вирішили допомагати матері чоловіка – взяли на себе оплату комунальних послуг і два рази в місяць купували їй продукти. Я думаю, що цього цілком достатньо, але рідня чоловіка, так не вважала і тоді я їм сказала: «Не нахабнійте, а то і цього не буде».

Свекруха сиділа вдома, вона бачила, як нам було важко: чоловік на роботі, у мене бізнес, дитина хворіє, але жодного разу вона не запропонувала нам свою допомогу. Хоча сама не просить, а вимагає тієї самої допомоги. Але нічого, видерлися. Цього року син йде в перший клас, і ми почали замислюватися про другу дитину. Але ми тільки думаємо, а там, як Господь Бог дасть.

Карина вийшла заміж, чоловік у неї дуже хороший, порядна людина, нам він дуже сподобався. Вони взяли квартиру в іпотеку. Ми допомагаємо їм, чим можемо – ми ж теж були такими ж, як і вони, і спасибі моїм батькам, що вони нам допомагали. Карина попросила у нас вибачення, ми, пробачили її давно – куди діватися, рідня. Свекруха теж попросила у нас вибачення.

Я взяла Карину на роботу адміністратором в один із салонів, вона щаслива, ось це було її, вона там, як риба в воді. І прибуток в цьому салоні зріс і плинності кадрів майже немає. Я подумую зробити її адміністратором всієї мережі салонів, думаю, толк в цьому буде. Я знову вагітна, кажуть, буде дівчинка, вся наша сім’я щаслива, у всіх все добре.

Фото ілюстративне