fbpx

Свято з розмахом: Ольга Сумська показала з ким Віталій Козловський святкував День народження (фото)

6 березня Віталію Козловському виповнилося 33 роки і святкування цієї дати виконавець вирішив зробити пишним та із зірковим складом гостей.

“У 10 років мені здавалося, що в 20 я вже буду дуже дорослим. В 20 я думав, що 30 – це вже зрілість і майже наступаюча старість. Що я думаю зараз з приводу 40 в свої 33, що настали? А я перестав думати про такі дурниці. Адже з часом мені стало гранично ясно, що кількість прожитих років – це всього лише цифри. А заглиблюючись в кількість, ми себе обмежуємо, як мінімум в свободі.

Читайте також: Тоня Матвієнко наважилася на зміни в зовнішності (фото)

Кожен новий рік мого життя дає мені нове, потрібне, невідоме раніше. Я не боюся віку. Я ціную і поважаю його. Адже це мій багаж, моя історія, мої помилки, мої поразки, мої перемоги! І щороку – це новий старт! ” – написав Віталій у Інстаграмі.

На святкуванні дня народження співака були присутні Ольга Сумська з чоловіком Віталієм Борисюком, український дизайнер Олена Бернацька, екс-ведуча програми “Орел і Решка” Леся Никитюк і піар-менеджер Віталія Козловського Юлія Бакуменко, а от фотографії зі святкування опублікувала сама ОльгаСумська в Facebook.

Джерело.

You cannot copy content of this page