Сил моїх більше немає. Обходити тридцятирічного чоловіка і піврічного малюка. Дайте пораду, будь ласка, що робити? Може, мені потрібно якось своє ставлення до ситуації змінити?

Після одруження ми кілька років пожили для себе. Потім вирішили, що час подумати про дитинку. Як запланували так і сталось. Але народження дитини виявилося не такою радісною подією в нашому житті. У мене складається враження, що у чоловіка взагалі немає поняття про дітей. Ми, начебто, хотіли удвох цього малюка, а вийшло так, що я одна тягну всі турботи про доньку, тай вся робота по домі, обслуговуванні чоловіка теж на мені.

У гонитві за статусом «ідеальна жінка» я допустила багато помилок. Ніколи не залучала чоловіка до домашніх справ. Він не знав і грошових витрат, так як у мене була пристойна зарплата. Мало того, що я оплачувала кредит за машину, комуналку, продукти, так ще й особисто на нього витрачалася від рубашок до носків. Його грошей я не бачила, та й власне і не потребувала в них. А ось зараз потребую, але їх виявляється, немає. Все йде на те саме, що я оплачувала раніше. Тільки мені невтямки, я це оплачую зі своїх щомісячних виплат. Я неможу випрошувати в чоловіка на одяг і підгузники. Можливо я не права?

Після народження доньки мені потрібен був самій догляд, а вийшло так, що чоловік  просто залишив мене наодинці з собою і дитиною. У цьому місті у мене немає рідних. Рідко приїжджає подруга, мені морально легше стає в такі дні.

Донечка була неспокійною, я не спала ні вночі, ні вдень, як і раніше виконуючи всі домашні справи. Я дуже люблю свою дитину, але недосип робить своє. Я можу бути різка з немовлям, мої нерви на межі, я не справляюся. Я потребую допомоги. Можу ходити голодною три дні поспіль. Але зате для чоловіка все готово: випране, випрасуване, і все приготовлено.

Коли я зрозуміла, що вже не можу, почалися претензії, і то, як він втомлюється на роботі. Він теж не спить, робота у нього важка, нічого не скажеш. Вимагає концентрації уваги. Іноді він через неї теж не спить цілодобово.

Припустимо, у нього був сьогодні вихідний, він спить, потім розмовляє по телефону (розмови ні про що), поїсть і знову поспить, якщо дасть малятко. На наступний день йому потрібно прокидатися дуже рано, в  4 ранку. Тут він згадує, що йому потрібно зібрати деякі речі. Природно, дитина від шуму прокидається. Я говорила неодноразово, щоб з вечора все готував, але він, мабуть, думав, що буде, як раніше, за нього це зроблю я. Ці його «збори» призводять до того, що дитинка вередує весь день. І таке трапляється часто.

Тепер про нього я піклуватися стала менше. Про себе щось забуваю взагалі. До речі, не знаю, чому, але коли його немає вдома, я зовсім інша. Не турбуюся, що не встигну приготувати. Забула сказати, що живемо в будинку, де дуже тонкі стіни, все чути, і сусіди постійно невдоволення висловлюють про те, що дитина і чоловік будять ночами і ранками їх постійно. Я їх розумію, але що я можу зробити? Намагаюся заспокоїти немовля, але не завжди виходить.

Коли я говорю про розлучення, чоловік каже, що дитину забере тоді собі, відсудить (ось мені в такому випадку стає смішно, він і зараз не знає про неї нічого, забере, ага). Рідко дає обіцянки, що буде допомагати, коли з’явиться вільна хвилинка. Поки не дочекалася.

Сил моїх більше немає. Обходити тридцятирічного чоловіка і піврічного малюка стає все важче.

Дайте пораду, будь ласка, що робити? Може, мені потрібно якось своє ставлення до ситуації змінити? Але я втомилася від всього що на мене звалилось.

Фото pixabay.com