Таро-прогноз на тиждень з 14 по 20 грудня: успіх чекає багатьох представників знаків Зодіаку

Познайомившись з порадами і застереженнями старших Арканів, кожен зможе вибрати вірний шлях, який приведе до успіху. Увага до інтуїції і відсутність поспіху також допоможуть не помилитися при вирішенні важливих питань.

Овен

По карті «Верховна жриця» Овнам доведеться зібратися і не поспішати. Аркан вказує на час, коли поспіх може стати причиною проблем, а значить, потрібно почекати і не рватися в бій на емоціях.

«Маг» в розкладі – карта лідерства, наполегливості і оптимізму. По ньому Овнам в середині тижня належить знайти гармонію між розумом і почуттями, щоб вистояти в боротьбі за своє благополуччя і не стати заручниками власної імпульсивності.

Аркан «Імператриця» обіцяє Овнам не тільки душевний підйом, але і хороші перспективи як у діловому, так і в особистому житті. За цією карткою Овни можуть бути впевнені, що вибрали вірний напрямок, по якому потрібно пройти з гідністю, щоб отримати заслужену нагороду.

Телець

Карта «Закохані» обіцяє Тельцям дуже добрий початок тижня, який може бути затьмарений тільки сумнівами. Аркан обіцяє фінансове благополуччя, якщо Тельці зроблять правильні висновки, керуючись голосом розуму.

Аркан «Правосуддя» закликає до чесності і відповідальності. За цією карткою Тельцям важливо приймати правильні рішення, не дозволяти нікому втручатися в свої справи і давати поради.

Аркан «Сила» вказує на силу волі, завдяки якій вийде досягти необхідних результатів. Карта обіцяє успіхи, якщо діяти чесно, не боятися невідомості і активно домагатися благополуччя, а не сидіти склавши руки.

Близнюки

Аркан «Правосуддя» закликає Близнюків почати тиждень відповідально і не відкладати завершення поточних справ. За цією карткою успіх прийде до тих, хто не боїться праці та відповідально ставиться до своїх обов’язків.

По карті «Диявол» Близнюки зіткнуться з темною стороною своєї особистості. В середині тижня їм доведеться боротися зі своїми бажаннями, які можуть завести в глухий кут, і протистояти спокусам, інакше удача обійде їх стороною.

«Пустельник» в розкладі – карта, що описує період тимчасової ізоляції. По ній Близнюки зможуть поставити справи на паузу, ще раз звіритися з планами і відновити сили для завершального ривка до поставленої мети.

Рак

На початку тижня Ракам по карті «Диявол» належить пройти випробування волі. Аркан вказує на період, коли не можна потурати слабкостям, щоб не тільки уникнути неприємностей, але і не втратити свій авторитет серед близьких людей.

Аркан «Дурень» обіцяє Ракам зміни на краще, якщо вони збережуть пильність і не спробують перехитрити оточуючих. Порада карти – стежити за своїми словами і діями, щоб не допустити помилок, які будуть дорого коштувати.

Карта «Повішений» говорить про тимчасовий глухий кут, коли Раки не можуть прийняти вірне рішення, перебуваючи у владі обставин, які сковують. З цього Аркану важливо привести почуття до гармонії, щоб вийти з пастки.

Лев

Карта «Імператриця» говорить про стабільне становище і зростання. З цього Аркану на початку тижня Леви можуть спокійно займатися справами, знаючи, що мета близька. Також Аркан говорить про зростаючу довіру між близькими людьми.

В середині тижня по карті «Пустельник» Леви зможуть взяти паузу, щоб скорегувати плани, відновити сили і залишити в минулому все те, що застаріло, тягне назад і заважає подальшому розвитку.

Аркан «Закохані» обіцяє Левам позитивні зміни, але тільки за умови правильних рішень і обдуманих дій. Карта каже про спілкування та об’єднання, і Леви зможуть зблизитися з партнерами, а також знайти щастя в особистому житті.

Діва

По карті «Ієрофант» Діви повинні бути готові до доленосної зустрічі з впливовою людиною. Значуща персона допоможе вирішити наболілі питання. Тому від допомоги відмовлятися не має сенсу.

Аркан «Суд» означає прорив і звільнення від сковуючих обставин. Карта обіцяє Дівам значний ривок вперед, і середина тижня буде для них не найспокійнішим часом. Проте, завдяки активності вийде досягти нових висот.

Аркан «Повішений» обіцяє швидкі зміни, а поки Діви можуть відчувати застій. Такий стан справ не має лякати, і Діви під час паузи зможуть скоригувати плани і знайти нові шляхи розвитку, не втрачаючи часу дарма.

Терези

По карті «Ієрофант» Терези повинні присвячувати себе тільки тим справам, які дійсно мають значення для майбутнього. Приділяючи час осмисленій праці, Терези зможуть швидко прийти до бажаного результату.

Аркан «Пустельник» вказує Терезам на можливість взяти перерву, щоб обміркувати плани і виключити неточності, які можуть привести до прикрих промахів. В середині тижня для цього буде час.

Аркан «Колісниця» означає прорив в справах, набуття впевненості і досягнення мети. За цією карткою Терези більше не повинні зволікати: настав час активно попрацювати, щоб прийти до чергової перемоги.

Скорпіон

Аркан «Вежа» обіцяє Скорпіонам зміни, причому чекати більше не вийде. За цією карткою настав час попрощатися зі застарілими планами та ідеями, які не дають розвиватися і не приносять нічого, крім головного болю.

Карта «Сонце» вказує на прекрасний час, коли Скорпіони без тіні сумнівів можуть втілити в життя сміливі ідеї, почати нові проекти і насолодитися тим, що перешкод на шляху до мети більше немає.

Аркан «Зірка» символізує надію і мудрість. За цією карткою Скорпіони не можуть заглянути в майбутнє, але можуть бути впевнені в тому, що вибрали вірний напрямок. Відповідальність і оптимістичний настрій допоможуть швидко прийти до довгоочікуваного результату.

Стрілець

Аркан «Імператриця» закликає Стрільців покластися на долю і не переживати даремно. Карта вказує на зростання і розвиток, а значить, мета досяжна, якщо йти до неї, не звертаючи зі шляху.

«Закохані» в розкладі – карта вибору, і по ній Стрільцям належить поміняти плани, відмовитися від малого, щоб отримати більше. Також Аркан говорить про те, що Стрільці зможуть поправити матеріальне становище.

Аркан «Повішений» говорить про те, що якісь плани можуть виявитися під загрозою зриву, але якщо не поспішати і обдумати ситуацію, то вийде вийти з неї з перемогою. Стрільцям важливо знайти причину неприємностей, щоб якомога швидше позбутися від неї і продовжити шлях до щастя.

Козеріг

Початок тижня, судячи по карті «Повішений», пройде для Козерогів не найкращим чином. Аркан вказує на неможливість активних дій, тимчасову паузу, коли потрібно знайти і виправити допущені помилки.

Карта «Суд» вказує на прорив і звільнення і обіцяє приємні зміни. Козероги з цього Аркану зможуть впоратися з будь-якими обставинами та здобути перемогу, якщо будуть діяти чесно.

Аркан «Сила» говорить Козерогам про те, що досягти мети не складе для них зусиль. За цією карткою обставини складаються якнайкраще, і залишається лише пройти обраним шляхом, щоб отримати нагороду за докладені зусилля.

Водолій

Аркан «Правосуддя» закликає Водоліїв до чесності і порядності. За цією карткою будь-які дії луною відбиваються в навколишньому світі, і ті, хто чинить правильно, отримають винагороду.

По карті «Смерть» Водоліїв чекають зміни, і щоб вони були на краще, важливо вже зараз відмовитися від застарілих планів й ідей, а також перестати чіплятися за віджиле минуле, яке не змінити.

Аркан «Верховна жриця» закликає Водоліїв довіритися передчуттям і не квапити подій. Карта віщує щасливий кінець справ, а значить, можна не боятися промахів, якщо не змінювати плани і не робити помилки під впливом емоцій або нав’язаних з боку порад.

Риби

По карті «Сила» настає час випробувань. Якщо Риби зможуть йти до кінця, то їм забезпечена повна перемога. Сила волі прокладе шлях до успіху і допоможе протистояти неприємностей.

Аркан «Дурень» описує ситуацію, в якій перед Рибами відкриються нові шляхи розвитку, і їм залишається лише вибрати напрямок. Порада карти – довіряти собі і своїм передчуттям, а не йти на поводу порадників.

По карті «Сонце» Риб чекає відмінне завершення тижня, коли приходять лише позитивні новини і нагорода за докладені зусилля. З цього Аркану Риби зможуть насолодитися тріумфом і приступити до нових перспективних справах.