fbpx

Таємницю розкрито: чому старша донька Фреймут не спілкується з рідним батьком і до кого їздить в Лондон?

Телеведуча Ольга Фреймут виховує трьох дітей. У двох молодших – батько відомий продюсер Володимир Локотко, з яким зараз живе жінка. А от у Злати – тато інший.

Злата з’явилась на світ, коли її мама проживала та працювала у Великій Британії. Тоді в Ольги зав’язався роман із британцем – Нілом Мітчеллом.

Стосунки у пари були непрості настільки, що вже на перших місяцях вaгiтності Фреймут втекла від чоловіка.

Згадуючи про ці стосунки зараз, телеведуча говорить:

“Кожен період життя дає нам різних чоловіків. Є чоловіки нашого дитинства, є чоловіки нашого рaгyльства, є чоловіки наших досягнень. Чоловіки рaгyльства — це коли з часом ти питаєш у себе: “Як я взагалі могла з ним зустрічатися?”. Ось Ніл — це чоловік мого paгyльства”

Проте, тосунки батьків не мають впливати на дітей. Тож Фреймут прийняла мудре рішення і познайомила доньку з її татом та всією британською ріднею.

Однак, стосунки у доньки з татом також складаються, відверто кажучи, не дуже. Ольга хоч і намагається допомогти їм покращитись, але надто не нав’язує свою думку Златі.

“Утім, з Нілом на відміну від інших родичів, Злата зрідка бачиться. Чомусь вони іноді нудьгують у товаристві одне одного. А я не змушую дочку любити Ніла тільки тому, що він близький родич. Любов неможливо собі надумати. Злата вітає тата з Днем народження, він телефонує на свята їй. Ми дотримуємося правил етикету”.

Читайте також: “Фото з пoлoгoвoгo?”: Світлана Лобода здивувала вiдвepтим кадром

До речі, юна красуня зі своїми дідусем та бабусею бачиться навіть частіше, ніж з татом. Причина: відсутність спільних інтересів.

“Двічі на рік ми приїжджаємо до Лондона та Глазгоу, де живуть її бабуся та дідусь, Роберт та Морін. Якось, Златині брати та сестричка Домінік прилітали на місяць в Україну. Вражені подіями Майдану, діти захотіли побачити ту легендарну країну, в якій живе їхня кучерява сестричка” – розповідала раніше Фреймут.

Чи виходить їм зараз так само активно подорожувати – невідомо. В Ольги щільний робочий графік, а крім того ще двоє маленьких дітей. Та й Злата досить зайнята дівчинка: танці, моделінг та інші хоббі.

До речі, у Мережі немає жодних спільних фото доньки з батьком.

You cannot copy content of this page