fbpx
Шоу-бізнес

Таємницю розкрито: Вже відома cтaть майбутньої дитини Тодоренко і Топалова

В останні тижні активно обговорюється вaгiтнiсть української теледіви Регіни Тодоренко. І хоч сама дівчина ніяк не коментує своє цікаве положення, вже не намагається його приховувати. Більш того, стала відома cтaть майбутньої дитини.

Так, нещодавно підтвердилася інформація про те, що телеведуча Регіна Тодоренко і російський співак Влад Топалов одружилися. І нарешті вони це не приховують, а на інстаграм-сторінках зіркові закохані опублікували фото, які багато про що говорять.

Зауважимо, що нещодавно Влад офіційно розірвав шлюб зі спадкоємицею мільйонів, дизайнером Ксюшею Даніліной.

Ще до того, як стало відомо про заручини закоханих, Регіна Тодоренко стала носити досить незвичні для неї образи в одязі: вона стала більш комфортною і в стилі оверсайз, що якийсь час приховувало вaгiтнiсть дівчини.

А останнім часом кругленький животик Регіна вже і не намагається приховати, одягається в романтичні сукні, що підкреслюють його.

Читайте також: Регіна Тодоренко показала милі фото з кругленьким животиком

Але ось днями в пресу просочилася інформація, що закохані Регіна і Влад очікують хлопчика, хоча цю інформацію самі молоді поки не коментують.

Більш того, майбутня мама іноді занадто гостро реагує на відверті запитання журналістів, що не характерно її веселому характеру. Мабуть, гopмони і материнський інстинкт грають в майбутній мамі.

Джерело.

You cannot copy content of this page