fbpx

Театр абсурду: Самойлову знову хочуть відправити на “Євробачення”

Схоже, що у наших сусідів можуть виникнути лише абсурдні ідеї, як-от ще раз відправити Самойлову на “Євробачення” (вже втретє!) і у разі її виграшу (малоймовірно) влаштувати конкурс у Сімферополі (взагалі з глузду з’їхали?). Відповідну петицію про те, що артистка заслуговує на ще один шанс, створили на сайті Change.org.

Автор ідеї – Віктор Биков, звертається до “Первого канала” та особисто Володимира Путіна.

“Юлія Самойлова – надзвичайна співачка, гідна ще одного шансу. В неї неймовірна доля – спершу принизили українці, потім підставив “Первый канал”. Треба дозволити їй виступати на “Євробаченні” в Ізраїлі в 2019-му році!”, – закликає він.

Підтримав цей театр абсурду і член експертної ради з розвитку інформаційного суспільства при Держдумі Росії, блогер Вадим Манукян.

Читайте також: “Штучні гpyди і дивна тaлiя”: Аліна Гросу пpигoлoмшила надмірною худобою (фото)

“Після “Євробачення-2018” лишилася якась недосказаність. Юлія Самойлова дуже хвилювалася, було видно, що вона не змогла показати все, на що здатна. Особливо огидним виявилося її цькування в мережі після конкурсу. Кожна людина може збочити, та це не означає, що його за це треба відверто гнобити. Юля хоче отримати ще один шанс, уже раніше заявляла про це, а, як відомо, “Бог трійцю любить”.

І я дуже хочу, щоби саме Юлія в фіналі, отримавши за перемогу “Кришталевий мікрофон”, голосно оголосила, що наступне “Євробачення” пройде в Севастополі. І це буде символічно, адже саме там вона проводила свій концерт у день фіналу “Євробачення” у Києві”, – говорить він.

Джерело.

You cannot copy content of this page