– Тещо, ось хоч ви мені скажіть, чому лише через два місяці після весілля, ваша дочка мені вже зраджує – майже зі сльозами на очах запитав Дмитро. Поки Ольга гуляла з подружками і веселилася, між чоловіком і її мамою почали з’являтися не просто дружні почуття

Коли дочка привела до мами знайомитися свого чергового нареченого, вона прийняла його досить скептично. Дарині Петрівні вже набридли залицяльники її дочки Ольги, яких вона змінювала стабільно раз в тиждень.

– Мамо, це кохання на все життя! Я це відчуваю серцем! – сказала Ольга мамі цього разу.

– Ну от навіщо ти в будинок їх постійно тягнеш, це вже четвертий хлопець за цей місяць! – грізно прокричала Дарина Петрівна.

– Я вирішила стати розсудливою, мамо! З Дмитром ми подали заяву! – радісно приголомшила маму Ольга.

Її дочка насправді вирішила укласти узами шлюбу ці відносини, які тривали всього кілька днів … Але Дарина Петрівна, за довгі роки, які виховувала дочку одна, звикла вже до всього. Весілля зіграли скромне, на ньому були присутні тільки найближчі родичі. Після весілля Мітя, тобто Дмитро, переїхав до мами і Ольги в квартиру і стали вони жити втрьох.

Любов дочки до свого чоловік, як і передбачала Дарина Петрівна, тривала недовго.

– Тещо, ось хоч ви мені скажіть, чому лише через два місяці після весілля, ваша дочка мені вже зраджує – практично зі сльозами на очах запитав Дмитро у Дарини Петрівни.

– Тому що жінку потрібно вибирати розумом, а не тим місцем, яким ви мужики постійно думаєте – грубо відповіла вона. Це тільки на вигляд, мама Ольги була така сувора. Насправді вона співчувала Дімі і за цей час встигла до нього прив’язатися. Тоді вона все-таки його пошкодувала і порадила приймати рішення розумом. За першу зраду він пробачив свою дружину і їх відносини продовжилися.

Поступово зять почав зближатися зі своєю тещею. Вони все більше часу проводили разом. Поки Ольга гуляла з подружками і веселилася, між чоловіком і її мамою почали з’являтися не просто дружні почуття. Останньою краплею на шляху розриву шлюбу Ольги і Дмитра стала її чергова зрада. Тоді він не витримав і подав на розлучення.

Через 3 місяці після розлучення, мама заявила доньці: – Ольго, запрошую тебе на моє весілля.

– Ого, мамо, а хто наречений? – А наречений тобі добре знайомий – з посмішкою сказала Дарина Петрівна.

Фото ілюстративне з вільних джерел