Тільки п’ять знаків Зодіаку: кому обов’язково потрібно загадати бажання під бій курантів

Багато людей загадують бажання під бій курантів, сподіваючись, що їхні мрії наступного року обов’язково здійсняться. Астрологи впевнені, що удача посміхнеться п’яти знакам Зодіаку.

Як і для більшості, рік, що минає, склався для Овнів непросто. Кудись подівся успіх, впали доходи, зникло натхнення і знизився звично високий рівень оптимізму. Однак вони не опускали рук і продовжували працювати. Доля нагородить їх за наполегливість, їхнє новорічне бажання точно здійсниться.

До Нового року Близнюки зможуть набути втраченої впевненості і бадьорими увійдуть у 2022 рік. Їх буде супроводжувати успіх, це стосуватиметься і їхніх бажань. Все, про що вони попросять долю новорічної ночі, справдиться.

Набуття успіху, слави та обожнювання з боку інших людей — що може бути бажанішим для креативних Левів. Цей рік минув для них зі змінним успіхом, хоча Леви старалися як могли. Тим не менш, успіх виявиться на їхньому боці і їх бажання збудуться.

Невиправні романтики Стрільці завдяки своєму вродженому оптимізму пройшли крізь втрати та неприємності поточного року легше за інших представників зодіакального кола. Вони продовжуватимуть вірити в те, що завтрашній день буде кращим за вчорашній. Доля віддячить їм за це.

Провівши нинішній рік у низці успіхів і невдач, Водолії зможуть скинути вантаж невпевненості, і зненацька почнуть вірити в те, що «чорна смуга» незабаром неодмінно закінчиться. Для них сама новорічна ніч може стати особливою. Ймовірно, настане час для того, щоб сказати коханій людині головні слова.