fbpx

Тільки подивіться на кого перетворилася ексцентрична Даша Букіна після пластики … (фото)

Багато знають актрису театру, кіно і телеведучу Наталю Бочкарьову за роллю ексцентричної Даші Букіної в серіалі «Щасливі разом». Берегиню домашнього вогнища складно було не запам’ятати: яскравий макіяж, волосся кольору полум’я, кричуща манера поведінки – все видавало провінційне походження її персонажа. Такі непересічні особистості надовго залишаються в пам’яті!

Незважаючи на те, що телесеріал вже давно не транслюють, багато хто до цих пір сприймають Бочкарьову не інакше як Дашу Букіну.

Однак на останніх фото, викладених Наталею в Мережу, актрису не впізнати. Неозброєним оком помітно, що артистка стала жeртвою невмілих пластичних хірургів.

Наталю Бочкарьову майже не впізнати. З одного боку, браво, що не побоялася кардинально поміняти імідж і з рудої бестії стала брюнеткою, а з іншого боку, на обличчі у актриси написано, що вона неодноразово була під скальпелем.

У коментарях до більшості знімків Бочкарьова рекомендує свого косметолога підписникам. За її словами, він дбайливо підходить до процедур омолодження, не переборщуючи.

Однак по обличчю Наталії цього не скажеш! Швидше за все, хвалений косметолог актриси все-таки перестарався з уколами краси. Особа Наталі виглядає зовсім неприродно.

Як на мене, то Наталі більше йде темний колір волосся, правда, з вогненно-червоною гривою вона виглядала на порядок яскравіше. Але ось силіконова краса не йде нікому. У цьому питанні головне – вміти вчасно зупинитися.

Читайте також: Такої краси ви ще не бачили!!! Внучка Софії Ротару приголомшила новою фотосесією

Джерело.

You cannot copy content of this page