fbpx

Тоді і тепер: як змінилася зірка серіалу “Просто Марія” за 28 років

Головна роль у знаменитій теленовелі принесла Вікторії Руффо дуже велику популярність та всенародну любов, а також і нещасливий шлюб.

Ця жінка відсвяткувала свій  55-тий день народження. Вікторія  і зараз така ж популярна, як за часів своєї молодості. Вікторія досі знімається у кіно, за матеріалами видання expres.ua

Але визнання прийшло до акторки не одразу. Коли почали знімати серіал “Просто Марія”, Вікторії було 27 років. Тоді вона лише починала акторську кар’єру і у неї не було ні слави, ні грошей. Але як тільки серіал вийшов на екрани, глядачі усього світу (а точніше країн, у яких показували “Просто Марію”) одразу полюбили цю просту і милу дівчину.

Зі своїм першим чоловіком зірка познайомилася на зйомках серіалу, який приніс їй всесвітню славу. Еухеніо Дербес був сином відомої мексиканської актриси Сільвії Дербес, яка у “Просто Марії” виконувала роль доньї Маті. Вони закохалися і одружилися, а в квітні 1992 року у них народився син – Хосе Едуардо. Але, вочевидь, їм не судилося бути разом, бо перший шлюб зірки протривав лише чотири роки. Подейкували, що чоловік замучив красуню постійними ревнощами.

Вікторія посумувала кілька років і вирішила розпочати все спочатку. У 2001 році артистка вийшла заміж за мексиканського політика Омара Файяда, а в серпні 2004 року народила близнюків – Вікторію та Ануара.

Читайте такожВарто знати! Твій головний дар по знаку Зодіаку

Вікторія і Омар разом уже 16 років, але “Просто Марія” досі “світиться” на усіх фотографіях. Здається, вона таки знайшла своє щастя і справжнє кохання.

You cannot copy content of this page