Тоня Матвієнко і Арсен Мірзоян вперше показали обличчя донечки Ніни (фото)

Тоня Матвієнко і Арсен Мірзоян вперше показали дочку, з’явившись на обкладинці відомого глянцю.

Минулого року після кількох років стосунків Тоня Матвієнко і Арсен Мірзоян одружилися. Вони воліють не говорити про свої відносини, а спільну доньку Ніну, названу на честь легендарної Ніни Матвієнко і зовсім до сих пір не показували публіці.

Але до 40-річчя Арсен Мірзоян разом з дружиною і донькою з’явився на обкладинці журналу VIVA! Дивіться, як виглядає крихітка Ніна!

Читайте також: “Губи-мутанти і це краса?”: Коханка чоловіка Ані Лорак стала фіналісткою “Міс Україна Всесвіт” і, схоже, виходить заміж (фото)

Багато подробиць інтерв’ю поки невідомо, але видання інтригує одкровеннями Арсена Мірзояна. Артист розповів про свої життєві пріоритети.

Якщо розставляти пріоритети, то робота поки стоїть у мене на першому місці. І я не думаю, що це погано. Але і батьківство мені подобається. Я б поставив його на друге місце. Стосовно Тоні. Я не можу визначити її порядковий номер. Вона є у всіх проявах у моєму житті – і в роботі, і в творчому процесі, і в батьківстві, і в любові. Загалом, Тоня є скрізь, вона – в моєму світі.Джерело.