fbpx

Три історії Старого Завіту, які змусять вас по-іншому дивитися на свого чоловіка

Біблію називають святою Книгою книг, але чоловіків, про яких іде мова в Книзі, аж ніяк не можна назвати святими. Для тих, кому лінь читати Писання самотужки, кого відлякує його обсяг і розміри, ми підготували три скандальні історії про чоловіків-невдах Старого Завіту.

Навіщо?

Жінки уявіть: після гарячої сварки з ним в думках виникає сакраментальне: “За що мені таке?”. Вважаєте себе найнещаснішою людиною на світі. Як прочитаєте цей текст, зітхнете з полегшенням і подивитесь на свого благовірного тршшки іншими очима.

1. Хрестоматійний невдаха – Адам. Не варто переказувати історію, яку знають всі. Спробуємо її осучаснити і дещо парафразувати. Наш герой мав усе, був сином мільйонера, мільярдера. Його розумів батько, проводив з ним багато часу. Молодий красень отримав шикарну освіту, займався улюбленою творчою справою, не мусив турбуватися про гроші. В певний час він зустрів прекрасну жінку. Їхнє кохання було взаємним і романтичним. Адам ласкаво називав її “моє ребришко”. Ніщо не віщувало біди, але вони все втратили, опинилися “на вулиці”. Були змушені виживати.

Читайте також: Чого катeгорично не можна робити в шлюбі, або 6 найстpашніших помилок дружини

Навіть діти не стали їхньою радістю. Адже старший вбuв молодшого і невдовзі пропав назавжди.

Погодьтеся, бути мільйонером і стати жебраком, пережити вбuвство сина іншим сином і втрату двох дітей відразу – це жaхливо. Більшість наших побутових “бід” в світлі цього трaгізму викликають лишень іронічну посмішку.

2. Авраама називають отцем віри і патріархом. Можливо. Але коли Авраам боявся інших, сильніших за себе, чоловіків, він віддавав їм свою жінку, як іграшку для забав. Його реакцією було: “Робіть з нею що заманеться, лише мене не чіпайте”.

Можливо когось ця історія надихне проковтнути слова “ганчірка”, “не мужик”, що ось-ось мали би зірватися з вуст по відношенню до своїх, однозначно, більш мужніх чоловіків.

А чоловікові засяде в голові натхненням: “Після такої “ями” можна піднятися до патріарха? Хм, значить і я можу.”

3. Лот був добропорядний чоловік, якщо вірити Біблії. По довгому часі міграції, він нарешті збудував дім і зажив в місті Содом. Жив щасливо і, за винятком агресивних сусідів, особливих клопотів не мав.
В Содомі сталася пожежа, Лот втратив усе – дім, майно, худобу, збіжжя. Також загинула його дружина, а у дочок – чоловіки. Нещасна сім’я рятувала своє життя в горах, Лот дуже страждав і, як це буває в подібних випадках, прикладався до пляшки. В один із днів повних хмелю і розпачу був зґвалтований своїми рідними дочками. Життєвий крах.

Коли будемо сварити себе і краяти серце через погане виховання дітей, згадаймо Лота. Хай його історія додасть нам віри у свою педагогічну спроможність.

Джерело.

You cannot copy content of this page