fbpx

“Це складна історія”: Сєдокова драматично оголосила про розрив з батьком її третьої дитини

Співачка Анна Седокова переживає чергову невдачу в коханні – жінка заявила, що розійшлася з батьком свого 4-місячного сина Гектора.

Аня навіть не встигла розказати про того, від кого ж народила третю дитину, як вже знову – самотня.

Про те, що вона і загадковий батько її сина більше не разом. Ані явно не щастить з чоловіками

“Можу сказати, що на сьогоднішній день ми прийняли рішення не йти разом далі. І це рішення було прийнято нами спільно. Це складна історія, ось прямо найскладніша, ніж всі мої історії до цього”, – драматично заявила співачка.

Аня ще й додала, що екс-коханий в неї не вірив:

“Це дивно зараз прозвучить, але він правда в мене не вірив. А я не хочу дев’яносто дев’ять відсотків свого часу витрачати на те, щоб комусь щось доводити, мовляв, я не ідіот, я талановита, я артистка”.

Тепер в Седокової троє дітей. Цікаво, що ім’я тепер уже колишнього бойфренда артистка так і не назвала. Та як відомо, роль батька третьої дитини ЗМІ приписували російському бізнесмену Артему Комарову.

Нагадаємо, днями Седокова написала колонку про те, як воно бути мамою-одиначкою.

Читайте також:У мережі з’явилося нове фото Ольги Фреймут з ​​маленьким сином Валерієм

Мои девочки , мои доченьки Алина и Моника . Мои лучшие подруги , мои самые умные советчицы , моя жизнь, мое дыхание , мой пульс . А ещё у нас есть брат Гектор . Наш маленький защитник . Это даже не интервью , а Честный Исповедальный Разговор в новом @okmagazine_ru . Спасибо @vadim_vernik за то , что так корректно и тонко спросили меня о самом сложном . Мне было больно отвечать на некоторые вопросы . Больно произносить ответы . Но боль это временное явление, а Любовь она Вечна ❤️

Допис, поширений ANNA SEDOKOVA (@annasedokova)

Джерело.

You cannot copy content of this page