“Це тільки в казках жили вони довго і щасливо”: Лорак розлучається з чоловіком-зрадником

Ані Лорак подала на розлучення зі свом чоловіком-турком Муратом Налчаджиоглу. Про це передає “Інфотаб” з посиланням на власні джерела у київських нотаріусів.

Виданню повідомили, що 4 жовтня в київську нотаріальну контору надійшов лист від імені Кароліни, де вона вказала перелік київської нерухомості і повідомила нотаріусів не робити ніяких дій з цією нерухомістю, так як у неї почався шлюборозлучний процес. Якщо це повідомлення виявляється правдою, то воно підтверджує чутки про те, що співачка розлучається з чоловіком.

Ймовірно, причиною такого рішення Ані Лорак стало те, що нещодавно Мурата підловили на подружній зраді. Чоловік був помічений в компанії Яни Бєляєвої в київському караоке-клубі. Парочка ніжно обіймалася і, судячи з усього, об’єднує їх не просто дружба.

Читайте також: Раміна кусає лікті: Козловський показав нову кохану (фото)

До слова, сам Мурат, вітаючи дружину з 40-річчям, натякнув на проблеми в їх стосунках: “Будемо ми разом чи ні, ти одна і єдина!”

Та й сама Лорак дала зрозуміти, що не сподівається на happy end в історії з чоловіком: “Це тільки в казках жили вони довго і щасливо все життя”.

Ані Лорак вийшла заміж за Мурата в серпні 2009 року, в 2011 році у пари народилася дочка Софія.

Джерело.