«Ти водишся з дорослим мужиком за гроші! – кричала моя мати. – О Боже! Яка ганьба! Виростила на свою голову!» А все тому, що коханий привітав мене з Днем народження

– Твоя дочка – безпринципна дівка! Малолітка без мозку!

– Це між іншим і твоя дочка теж! Сама таку виховала!

Приблизно такі діалоги я слухаю щодня, сидячи в своїй кімнаті. Якщо Ви не зрозуміли, я поясню – це розмова між моєю мамою і моїм татом! Рідними мамою і татом! Хоча розмовою це важко назвати. Швидше це дикі крики! Вони постійно обговорюють мене, ніби мене і немає поруч. Але ж я тут, за стінкою. І вони це добре знають, що я їх чую!

Щоб Ви зрозуміли, чому мої батьки так гаряче мене люблять, я хочу розповісти Вам невелику історію зі свого життя.

Мої батьки – звичайні робітники. Мама працює на заводі контролером ділянки, тато на тому ж заводі слюсарем. Як Ви розумієте, сім’я у нас небагата, як там не є середньо статистична.

У мене є брат і сестра, вони мене молодший на 3 та 5 років відповідно. Я вчуся в 11 класі, мені 17 років. Вчуся досить непогано. Але зараз не про це.

Приблизно півроку тому я познайомилася з хлопцем. Він старший за мене на 8 років. Напевно, деякі з Вас засудять його. «Зв’язався з дитиною! В’язниця по ньому плаче» – приблизно таку оцінку дають йому мої батьки. Але вони не праві! Зовсім не праві!

Він чудова людина: турботливий, добрий і розуміє мене краще, ніж всі мої друзі і родичі разом узяті. А нещодавно у мене був День Народження. Він подарував мені телефон. Причому, досить дорогий. Батьки мені б ніколи такої не купили. А він купив!

«Мені для моєї дівчинки нічого не шкода!» – він завжди так говорить.

Коли батьки побачили цей подарунок, вони розлютилися! Обоє відразу!

«Ти водишся з дорослим мужиком за гроші! – кричала моя мати. – О Боже! Яка ганьба! Виростила на свою голову!»

«Матір права, – твердив батько. – Не діло це у мужиків такі подарунки брати! Що люди-то скажуть?!»

А мені без різниці, що там ці самі люди скажуть. Я його люблю, і він мене теж. Але ж і батьків я люблю! Як мені тепер бути? Йти з дому? А куди? Він теж живе з батьками, і вони, природно, теж не в захваті від наших стосунків.

Мені хочеться вірити, що в один прекрасний момент, батьки спробують мене зрозуміти. І у нас все буде як і раніше.

Фото ілюстративне з вільних джерел