fbpx

“Ти зрадила мене”: Притула розповів про серйозний конфлікт з Фреймут

Відомий український телеведучий Сергій Притула зізнався через що він протягом п’яти років ображався на Ольгу Фреймут. Про це телеведучий повідомив в ефірі нового проекту Фреймут “Оля”.

У вівторок, 28 серпня на Новому каналі відбулася прем’єра нового проекту Ольги Фреймут “Оля”. Першими гостями телеведучої стали прима-балерина Катерина Кухар і Сергій Притула.

Під час передачі шоумен розповів, що послужило причиною конфлікту між ним та Ольгою в 2013 році. Він згадав про той час, коли Ольга і Сергій разом працювали в проекті “Хто зверху” і Фреймут несподівано прийняла рішення поміняти телеканал.

Читайте також: Яна Соломко поділилася чарівними фото з донькою

“Мені болить. Тому що 16 грудня 2013 я підійшов до тебе і запитав: “Фреймут, скажи мені чесно, ти залишаєшся на “Новому каналі” чи йдеш на “1 + 1”? Ти притулилась до мого плеча і сказала: “Я прийняла рішення, я залишаюся на “Новому” і ми з тобою відзнімемо крутий сезон “Хто зверху”.

Я як креативний продюсер шоу підійшов до редакторів і сказав: “Пишіть, Оля залишається”. А вже 21 грудня, коли я був на гастролях у Львові, мені подзвонили і сказали, що позавчора Оля підписала контракт з плюсами”, – розповів Притула і додав, що в той момент рішення Олі стало для нього зрадою.

“Ти зрадила мене, Фреймут. Ти встромила мені в серце кілок, і він не був осиковий”, – додав шоумен.

Після цієї історії відносини у телеведучих різко погіршилися і протягом декількох років вони намагалися не перетинатися.

Оля Фреймут попросила у Сергія Притули прощення і зізналася, що єдиною причиною для її повернення на “Новий канал” став саме він.

Джерело.

You cannot copy content of this page