fbpx

Тищенко показав дружину і сина на обкладинці журналу (фото)

 

Ресторатор і новий ведучий шоу «Ревізор» знявся відразу для двох обкладинок журналу Viva разом зі своєю сім’єю.

Новий випуск українського журналу Viva вийде в світ відразу з двома обкладинками. Про це видання анонсувало в своєму Instagram і опублікувало фотографії обкладинок.

Зіркою номера став ресторатор Микола Тищенко, який недавно спробував себе ще в ролі ведучого нового сезону шоу «Ревізор». Микола позував для обкладинок не один, а зі своєю сім’єю – молодою дружиною Аллою Баранівською і чотиримісячний сином.

На одній з обкладинок для журналу Микола позує разом з дружиною і маленьким сином, а ось для іншої він постає в більш розкутий спосіб разом з Аллою. Читач сам зможе вибрати обкладинку до душі, адже хоча вони і відрізняються, обидві розповідають одну історію.

Микола Тищенко довго приховував від преси свою молоду дружину, але в грудні 2016 року пара розкрила свої відносини. Нещодавно вони стали ще й батьками, про що поговорили з редакторами журналу. Алла поділилася тим, як Микола виховує маленького сина:

«Навіть зараз, хоча малюкові всього чотири місяці, Коля розмовляє з ним, як з дорослою людиною. І на подив, син його уважно слухає. Нікого не слухає, а тут перестає плакати, замовкає і, мов зачарований, дивиться на тата. Може, йому приємний тембр, може, інтонації, але факт: коли з ним говорить Коля, малюк не вередує».

Читайте також: Лобода показала батьків та сестру (фото)

 

You cannot copy content of this page