Тиждень з 22 по 28 листопада обіцяє Близнюкам і Діві удачу, хоч і по-різному. Але й інші знаки Зодіаку не залишаться нещасними, якщо зможуть утриматися від необачних вчинків та ризикованих слів

Остання декада листопада обіцяє бути складною і часом непередбачуваною. Місяць, що старіє, після минулого затемнення прямує до нового затемнення – тепер уже сонячного. Це накладає на всі справи та події до 4 грудня містичний відбиток. Наступний тиждень виявиться складним для всіх знаків Зодіаку.

Овен

Для Овна початок тижня складеться сприятливо та спокійно. Але, починаючи із середи, представникам цього знаку потрібно буде стримувати свою природну складність характеру. Упертість здатна сильно зіпсувати настрій, а й призвести до проблем – як у роботі, і у особистому житті.

Постарайтеся більш чуйно ставитися до того, що кажуть вам оточуючі, і тоді не доведеться витрачати багато часу на усунення наслідків нерозумної впертості. До вихідних Овнів знадобиться витримка та спокій. Втім, вони вміють тримати себе в рамках.

Близнюки

Якщо вам здавалося, що справи йдуть погано, і вас не розуміють близькі люди, це вам не здавалося. Несприятливий період ще не скінчився, але тепер з’явилося світло наприкінці тунелю.

Потрібно потерпіти ще трохи, в середині тижня удача повернеться до вас обличчям і подарує нарешті заслужений спокій. А в п’ятницю та суботу не пропустіть можливість зазнати успіху! Ці дні добре підходять для приємних та корисних випадків у Близнюків.

Лев

А ось у Лева все гранично просто. Будь-яка «левова» дія викликатиме абсолютно точний наслідок. Ваші добрі вчинки відгукнуться добром, а погані повернуться назад неприємностями.

Весь тиждень Левам треба бути обережними у висловлюваннях – особливо з малознайомими людьми. Та й у сім’ї діятимуть ті самі принципи. Леви, постарайтеся зараз залишатися добрими, і тоді до кінця листопада вам не доведеться нервувати. До того ж у роботі всі події обіцяють виявитися дуже успішними.

Діва

Наполеглива праця та боротьба з негативними наслідками несподіваних проблем минулого тижня нарешті принесуть довгоочікуваний успіх. Весь тиждень, починаючи з 22 листопада, Місяць прихильно дозволить Дівам відчути смак успіху, а в середині тижня ще й подарує випадковий успіх.

Діви вміють стримано ставитися до перемог, але інколи їх треба святкувати. Цього заслужили ваші близькі та друзі – розділіть з ними радість, адже саме вони зазнавали вашого поганого настрою зовсім нещодавно. У житті завжди є місце для свят, а тут ще й приводів має бути багато. Але на здоров’я Дівам краще звернути пильну увагу.

Козеріг

Для Козерогів майже весь тиждень буде відносно вдалим та спокійним. Не буде ні особливих проблем, ні нерозв’язних завдань. Хоча неприємності можливі, але у вас достатньо енергії, щоб спокійно впоратися з ними.

Можливо до п’ятниці відбудеться якась подія, яка змусить Козерогів понервуватись. Але вже до неділі все вирішиться благополучно. Постарайтеся частіше говорити добрі слова своїм близьким. І тоді вони не зможуть вас випадково засмутити.