fbpx

Тиждень з вівторка здивує погодою: мокрий сніжок, нічний морозяка та потепління

З вівторка в Україні нестабільна погода та періодичні опади.  На вихідних температурні контрасти згладяться, по всій країні вдень знову буде відносно тепла погода.

За прогнозами синоптиків:

У вівторок, 14 лютого, суха погода очікується лише на заході і в більшості північних областей. На решті ж території пройдуть короткочасні дощі, місцями мокрий сніг. Температура вдень по нашій країні очікується від +1° до +5°.

У середу, 15 лютого, на Лівобережжі України трохи похолоднішає, місцями сніжитиме. Вночі температура там опускатиметься до -3°…-7°, а вдень триматиметься в межах -2°…+1°. На заході тим часом потеплішає до +2°…+6°.

У четвер, 16 лютого, похолодання на Лівобережжі України посилиться. Нічні морозяки досягнуть -6…-12 градусів, а вдень температура там триматиметься близько -1°…-4°.

Перед вихідними, 17 лютого, місцями на Лівобережжі температура вночі опускатиметься до -12°…-15°, а вдень очікується від -4° до -1°. На заході добряче потеплішає до +4°…+8°. У західних та північних областей пройдуть дощі, мокрий сніг та сніг. Невеликий вітер.

Перед вихідними на Сході  похолодає білише, а на заході-трохи потеплішає.

На вихідних температурні контрасти в Україні почнуть вирівнюватися. До кінця тижня вдень по всій країні стовпчики термометрів вже покажуть +2°…+7°. Також на вихідних в Україні очікується багато опадів.

Вихідні нам зіпсують опади.

До кінця тижня температурні контрасти в Україні почнуть вирівнюватис

Прикмета 14 лютого
погода цього дня вказує на те, якою буде весна.

Потрібна ваша порада. Будь ласка, вкажіть у коментарях чи писати вам про погоду?

You cannot copy content of this page