fbpx

“У мене зараз одночасно п’ять жінок. Мені це набридло, але вибрати одну не виходить”: притча, яка допоможе розібратися в собі

Часом ми потрапляємо в такий стан, коли неможливо в собі розібратися – чого я хочу, куди йду і що відчуваю. Його мало хто любить, звичайно. Особливо це стосується любовних емоцій. Буває і таке, що ми настільки втрачаємо життєвий орієнтир, що раптом виявляємо себе серед людей, з якими точно б не хотіли спілкуватися. Як же розібратися, хто по-справжньому дорогий і милий серцю, а відсіяти непотрібних людей?

– Знаєш, – каже знайомий, – у мене зараз одночасно п’ять жінок. Мені це набридло, але вибрати одну не виходить. Як би мені їх відсіяти?

– Відсій одкровенням, – радить приятель.

– Як це – одкровенням?

– А так: відчуй себе абсолютно вільним, і кожній розповідай все про всіх інших.

– Але як це допоможе?

– А ти спробуй.

Наступна їхня зустріч через півроку:

– Ну і як? Скористався моєю порадою?

– Хороша порада. Дякую. Коли я став відвертим, то дві з моїх жінок тут же відмовилися зустрічатися зі мною. Ну і добре. Це був, можна сказати, грубий відсів. Залишилися три. І ось тут-то почалося найцікавіше. Я дуже скоро виявив, що бути з усіма однаково відвертим у мене не виходить. Одній я міг розповісти все, інший половину, третій взагалі нічого.

У той же час про одну міг розповісти все, але розповідати про іншу у мене не повертався язик. Закінчилося це тим, що я виявив, що одній я можу розповісти все, але про неї мені не хотілося бути відвертими ні з ким.

– Ось вона-то у тебе і залишилася, – підказав приятель.

Читайте також: “Коли я побачила її вперше на екрані монітора, так і ахнула – красунечка просто. Та син все не знайомив з невісткою, все шукав якісь відмовки. Правда для мене була стpaшною”

– Саме так. Цікаво, що цей простий спосіб працює так добре.

– Він працює тому, що одкровення – це показник почуттів. Воно дуже швидко відсіває непотрібних нам людей. Причому у всіх випадках життя. Я завжди розлучаюся з тим, з ким не можу бути відвертим, і опиняюся прив’язаним до того, про кого не можу базікати.

Джерело.

You cannot copy content of this page