fbpx
Шоу-бізнес

“У нас стрижуть волосся. На цю вагу дають золото” – Джамала розповіла про виховання первістка (відео)

Відома українська співачка кримськотатарського походження та тренер вокального шоу “Голос країни-8” Джамала, яка 27 березня народила первістка, поділилася своїми враженнями від материнства, пише “Обозреватель”.

Артистка зізналася, що поки що прекрасно справляється з малюком самостійно, не вдаючись до допомоги няні.

За словами Джамали, вона морально себе налаштувала на появу малюка, тому поки що вони з чоловіком чудово доглядають за сином самі.

“Я вам скажу, навіть коли приїхала мама і вона почала допомагати, вона може зараз образитися, але вона була ніби зайва, тому що я все собі так налаштувала. Чоловік – супернянь. Я вже дзвонила – він годував, все супер, дитина спить. він дивиться”, – поділилася Джамала під час зйомок “Голосу країни-8”.

Читайте також: Так, я зумів зберегти сім’ю, але заплатив за це надто високу ціну

Зірка розповіла, що вони з чоловіком шукають няню, проте відносяться до цього питання дуже відповідально.

“Так, ми у пошуках няні, але я не хочу залишати дитину кому б то не було навіть на невеликий час. Коли я буду виступати – адже я не виходжу в декрет, я буду виступати”, – додала молода мама.

Цікаво, що на відміну від християнських традицій, за якими дитину не можна стригти до одного року, мусульмани дотримуються іншої думки.

“А у нас навпаки! У нас є такий прикол. У нас стрижуть волосся, потім цю вагу зважують. На цю вагу дають золото та роздають бідним людям”, – розповіла Джамала.

Зірка зізналася, що з народженням малюка у неї змінилося ставлення до життя.

“Сто відсотків, коли у тебе з’являється дитина, о – у тебе з’явилася людина, заради якої ти можеш пoмeрти. Можливо, це звучить песимістично, але насправді це так. Це відчуття народжується одночасно з дитиною”, – зазначила артистка.

You cannot copy content of this page