У неділю в її двері подзвонив незнайомець, у середу він їй освідчився, а в четвер пішли подавати заяву. І так буває у житті

Ніна вчителька початкових класів. Їй 28 років, вона скромна, не надто впевнена в собі, не красуня, але і не поганенька. На горизонті її життя ніколи не було чоловіків. В один недільний грудневий день вона, як завжди, нудьгувала вдома на самоті. Телевізор дивитися не цікаво, непрочитані книги залишилися тільки про любов. Сидить вона, в’яже чергову серветку і мріє: «От би зараз дзвінок у двері, а на порозі хороший чоловік, такий весь …»

Не встигла вона придумати продовження, як лунає дзвінок у двері. Вона аж підстрибнула. Відкриває, а там незнайомий чоловік з квітами: – Доброго дня! Ви мене не знаєте, а я Вас знаю. І вже більше місяця щоранку проводжаю Вас до роботи. І ось нарешті вирішив з Вами познайомитися.

Ніна буквально відкрила рот від несподіванки і навіть не знала, що сказати своїй мрії, яка раптово ожила. – Мене Геннадій звуть, а Ви – Ніна, я знаю. Так красиво у них почався справжній цукерково-букетний роман. Щовечора Геннадій з’являвся у Ніни і приносив якісь солодощі або квіти. Гені 31 рік, він теж не красень, але цілком приємний злегка повненький чоловік. Він також був по натурі домосід, працював інженером на заводі, любив поїсти, почитати і що-небудь змайструвати вдома.

Через тиждень Ніна обмовилася своєму залицяльникові, що в п’ятницю у подруги весілля. Так само вона розповіла подругам про Гену. Вони жартома порадили Ніні не виходити за нього заміж на цьому тижні, раптом вона з кимось ще на весіллі познайомиться. Гена, мабуть, відчув небезпеку і в середу повідомив Ніні, що завтра вони йдуть в РАЦС подавати заяву.

– Як? Я ж тебе не знаю! – вигукнула Ніна.

– Зате я тебе знаю. І ми добре підходимо одне одному, – впевнено сказав Гена.

– Ну я так відразу не можу … Мені ж треба подумати …

– Якщо ти відмовиш, то я зараз зніму пальто, ляжу на сніг, захворію і потраплю в лікарню. Ніна йому звичайно не повірила. Але Гена зробив все так, як сказав. Вона не змола довго дивитися, як він лежить в одній сорочці на снігу і погодилася. У четвер вони подали заяву, а в п’ятницю Гена повіз її знайомитися з батьками. На весілля подруги Ніна так і не потрапила. Зате відразу після Нового року вони одружилися.

Можна припустити, що такий швидкий шлюб став би не довговічним. Але не в цьому випадку. Зараз у них два дорослих сина, троє онуків і скоро вони відсвяткують 30-річний ювілей весілля.

Фото ілюстративне з вільних джерел