fbpx

У провулку, який був найкоротшим шляхом до її дому, Діана помітила чоловіка, який стояв у кінці, як ніби він чекав її. Вона захвилювалася і почала молитися, просити Бога про захист. А вранці в газеті прочитала неймовірне

Діана, молода студентка університету, приїхала додому на літо. Одного вечора вона пішла зустрітися з друзями, але затрималася довше, ніж планувала і їй довелося йти додому поодинці. Вона не боялася, тому що це було маленьке містечко і жила вона всього в декількох кварталах звідси.

Коли вона йшла додому, то попросила у Бога, щоб він оберігав її. Коли вона дісталася до провулка, який був найкоротшим шляхом до її дому, вона помітила чоловіка, який стояв у кінці, як ніби він чекав її. Вона захвилювалася і почала молитися, просити Бога про захист. І тоді вона миттєво заспокоїлася, відчувши себе в безпеці, вона відчувала, як ніби хтось йшов з нею поруч.

Коли вона дійшла до чоловіка, то спокійно пройшла повз нього і благополучно повернулася додому. На наступний день, вона прочитала в газеті, що на молоду дівчину було скоєно напад в тому ж провулку, тільки через двадцять хвилин після того, як вона там пройшла.

Діана розуміла, що на місці цієї дівчини могла бути вона. Дякуючи Господу за те, що він вберіг її, вона вирішила допомогти цій молодій дівчині і вирішила піти в поліцію. Вона відчувала, що вона зможе впізнати чоловіка, тому вона розповіла їм свою історію.

Поліцейські запитали її, чи зможе вона впізнати його серед підозрюваних? Вона погодилася і подивившись на них одразу вказала на чоловіка, якого бачила в провулку напередодні ввечері. Коли чоловікові сказали, що його впізнали, він відразу зламався і зізнався.

Офіцер подякував Діану за її хоробрість і запитав, що вони можуть зробити для неї. Вона запитала, чи може поставити одне питання цьому чоловікові. Діані було цікаво, чому він не напав на неї. Коли поліцейський запитав його, він відповів: «Тому що вона була не одна. З нею були двоє високих чоловіків, по обидва боки від неї». Мораль цієї історії … не варто недооцінювати силу молитви!

Фото ілюстративне з вільних джерел

Позначки:
facebook