fbpx

У таборі хлопчаки поскаржились вожатій, що від ліжка Федька Ликова смердить і він постійно щось ховає під подушку

Леська працювала в таборі не тому, що їй потрібні були гроші. В першу чергу – щоб довести батькові, що і без нього щось значить. А то останнім часом між ними зовсім не було ніякого розуміння.

Батько – великий бізнесмен, постійно в роз’їздах та на нарадах, свою відсутність компенсував дорогими подарунками, та й в недовгій присутність час проводив аж ніяк не з нею.

Дружина у нього була, всього на сім років старше Леськи. Особа ласа на гроші і марнотратна не в міру. Життя в одному будинку з нею для Леськи було нестерпним. Переконати батька і вблагати розлучитися з коханою “мегерою” не вийшло. Леська висловила батькові все, що про нього думає і грюкнула дверима.

Вступила на педагогічний, жила в гуртожитку. Батько перераховував їй гроші на картку. Багато грошей. Але вона намагалася ними не користуватися. Якщо тільки в дуже рідкісних, крайніх випадках.

І ось тепер, замість того, щоб відправитися в Таїланд по путівці, яку їй оплатив татусь, Леська все літо працювала в таборі. Їй тут дуже подобалося. Сама з дітлахами нібито в дитинство впадала.

Читайте також: “Батько привів додому бoмжа. Я спершу скандал влаштувала, а потім соромно так стало”

Сьогодні заїжджала остання зміна в цьому році. В її загоні було більшість хлопчаків і всього п’ять дівчаток. Веселої юрбою вивалилися вони з автобуса і кинулися в будиночки загону. Серед них Леська чомусь відразу запримітила непоказного хлопчину з темними колами під очима. Її вразив його недитячий, якийсь дуже серйозний погляд.

А через два дні до неї підійшли двоє хлопчаків із загону і стали скаржитися, що від ліжка Федька Ликова смердить і він постійно щось ховає під подушку.

Леська пішла на перевірку. І дійсно, під подушкою у Феді в пакетику лежали 2 загорнуті котлети. Хлопчик, на питання вожатою про те, він що не наїдається, потупивши очі, сказав: “Це для сестрички”.

Ось як буває у житті.

Джерело.

You cannot copy content of this page